کاهش سایز ران ها با ورزش اسکات

کاهش سایز ران ها با ورزش اسکات

راه حل کوچک کردن ران ها

با این ورزش سایز ران ها را کاهش دهید

%da%a9%d8%a7%d9%87%d8%b4-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%b2-%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%87%d8%a7

با رژیم غذایی مناسب تمرینات بدن سازی تمرینات ایروبیک یا هوازی می توانید سایز ران هایتان را کاهش دهید

سلولیت توده های چربی هستند که در نواحی بدن خصوصا بدن خانم ها متمرکز می شوند این توده های چربی به هیچ وجه ظاهر خوشایندی ندارند.

سلولیت طی یک فرآیند فیزلوژیک طبیعی هورمونی به وجود می آید و خلاصی یافتن از آنها سخت است به همین علت است که توصیه می شود قبل از انتخاب امکان های مختلف دربارۀ آنها به خوبی مطالعه کنید و آن را که از همه مناسب تر است برگزینید.

اسکات

اسکات یکی از بهترین تمرین ها برای پاها بخصوص ران ها است. اسکات را می توان به روش های مختلفی انجام داد. یکی از این روش ها اسکات صندلی است در مقابل یک صندلی بایستید بدون کمک گرفتن از دست به آرامی به سمت پایین حرکت کنید تا بر روی صندلی قرار بگیرید. سپس بدون کمک گرفتن از دست ها و با نیروی ران هایتان بایستید. این حرکت را در 3 ست و هر ست 12 بار تکرار کنید.

دویدن

دویدن یکی از بهترین راه ها برای کاهش چربی های اضافه در ناحیه پا و ران است. هنگامی که دویدن که یک ورزش ایروبیک منظم است را با یک رژیم غذایی سالم ترکیب کنید شما می توانید چربی های اضافه را بسوزانید.

یوگا

یوگا به یژه یوگی قدرتی فوایدی برای افزایش قدرت و کاهش وزن در ران ها به همراه دارد. یوگا می تواند ضربان قلب شما را بالا ببرد و سبب کشیده و لاغر شدن پاهایتان شود.

سهم غذا

با کاهش غذای مصرفی وزن و چربی های اضافه را کاهش دهید شما با کنار گذاشتن بخش کوچکی از غذای روزانه می توانید کیلو های اضافه را کم کنید. به جای اینکه تا سیر شدن کامل بخورید بهتر است به نشانه های گرسنگی توجه کنید و هنوز سیر نشده از غذا خوردن دست بکشید.

همچنین می توانید ببنید:

درباره ی سالار سیفی زاده

او علاقه شدیدی به رسانه های اجتماعی و فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات دارد و سرگرمی اش ایجاد مطالب بکر و جدید در حوزه اینترنت جهانی می باشد.دنبال کردن تحولات دنیای فناوری و مطالب آموزشی از عمده ترین سرگرمی های وی محسوب میشود و فصل مشترک نویسندگی با دنیای اطلاعات را در حوزه فناوری جستجو میکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما