دختر چینی که دوست پسرش را مثل سگ در خیابان چرخاند

دختر چینی که دوست پسرش را مثل سگ در خیابان چرخاند

زن چینی که دوست پسرش را مانند سگ در خیابان چرخاند

%d8%b3%da%af-%d8%b2%d9%86-%da%86%db%8c%d9%86%db%8c-1 %d8%b3%da%af-%d8%b2%d9%86-%da%86%db%8c%d9%86%db%8c-2

زن چینی نامزدش را با قلاده سگ در سطح شهر در مقابل دید مردم چرخاند

زن جوان چینی به گردن دوست پسرش یک قلاده سگ بست و او را در سطح شهر چرخاند جالب این است که این آقا به صورت دست و پا حرکت می کرد و هیچ اعتراضی هم نداشت.

عکس زن چینی با قلاده سگ همسرش را می کشید

این زن جوان که دوست پسرش را مانند یک حیوان به دنبال خودش می کشید باعث تعجب مردم و شهروندانی شد که شاهد این صحنه بوند. تصاویر منتشر شده از این حرکت عجیب زن جوان با نامزدش در یکی از خیابان های غربی بیجین چین گرفته شده است که نگاه های متعجب آمیز مردم خود گویای غیرطبیعی بودن این حرکت است. مرد جوان بدون هیچ اعتراضی و به صورت چهاردست و پا با قلاده ای که به گردن دارد همراه زن جوان در خیابان ها در حال حرکت است و هیچ اکنشی نسبت به این رفتار آزاردهنده ندارد

شاهدان و منتشر کنندگان این تصاویر در شبکه های اجتماعی می گویند که هر چند وقت یکبار زن می ایستاد و دست نوازشی بر سر مرد جوان می کشید درست مثل رفتاری که با یک سگ خانگی می شود.

در نهایت بعد از عبور از چند خیابان و گشت و گذار در یکی از مراکز خرید در نهایت این زوج توسط پلیس دستگیر شدند

همچنین می توانید ببنید:

درباره ی سالار سیفی زاده

او علاقه شدیدی به رسانه های اجتماعی و فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات دارد و سرگرمی اش ایجاد مطالب بکر و جدید در حوزه اینترنت جهانی می باشد.دنبال کردن تحولات دنیای فناوری و مطالب آموزشی از عمده ترین سرگرمی های وی محسوب میشود و فصل مشترک نویسندگی با دنیای اطلاعات را در حوزه فناوری جستجو میکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما