تولد شاهزاده خاندان عثمانی در ترکیه

تولد شاهزاده خاندان عثمانی در ترکیه

تولد شاهزاده جدید خاندان عثمانی در استانبول

“محمد عبدالعزیز عثمان اوغلی” جدید ترین شاهزاده خاندان عثمانی در ترکیه 2 روز پیش در یک بیمارستان خصوصی در استانبول به دنیا آمده است.

به گزارش نت فیس به نقل از آژانس خبری ” IHA” ترکیه ، با تولد این شاهراده عثمانی تعداد شاهزاده های عثمانی در قید حیات به 26 نفر رسید. این شاهزاده تازه متولد شده پنجمین نسل از نوادگان ” سلطان عبدالحمید دوم ” سی و چهارمین و آخرین سلطان سلسله عثمانی است.

این شاهزاده نهمین نوه ” هارون عثمان اوغلی ” شاهزاده عثمانی است. نوزاد تازه متولد شده سومین فرزند زوج ” عبدالحمید کاییهان ” و ” والا عثمان اوغلی ” است.

هم اکنون پیرترین شاهزاده عثمانی در قید حیات ترکیه ” عثمان بایزید افندی” 92 ساله سومین نسل از نوادگان سلطان عبدالمجید عثمانی است. با تولد شاهزاده جدید فاصله سنی پیرترین و جوان ترین شاهزاده در قید حیات عثمانی 92 سال می شود

شاهزاده در لباس سنتی خاندان سلطنتی عثمانی

wmicaebk5zjopp0ztyl

شاهزاده در آغوش پدربزرگش در بیمارستان

15wk0spcs93bdbnzd4se

سلطان عبدالحمید دوم

w38diph20dfie04fgrpq

همچنین می توانید ببنید:

درباره ی سالار سیفی زاده

او علاقه شدیدی به رسانه های اجتماعی و فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات دارد و سرگرمی اش ایجاد مطالب بکر و جدید در حوزه اینترنت جهانی می باشد.دنبال کردن تحولات دنیای فناوری و مطالب آموزشی از عمده ترین سرگرمی های وی محسوب میشود و فصل مشترک نویسندگی با دنیای اطلاعات را در حوزه فناوری جستجو میکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما