حمله کارلس کی روش به برانکو

حمله کارلس کی روش به برانکو

حمله کی روش سرمربی تیم ملی به برانکو

اگر ذره ای ادب داری عذر خواهی کن

سرمربی تیم ملی کی روش در یک پست فیس بوکی به سرمربی پرسپولیس حمله کرد.

کارلس کی روش

کی روش به حرف های برانکو درباره تربیت خانوادگی اشاره کرد و نوشت:” من مایلم از شما سوال کنم “تربیت خانوادگی” و “ارزش های حرفه ای” شما کجا بود وقتی تصمیم گرفتید از امکانات فدراسیون فوتبال ایران برای اتهامات غیر واقعی و گمراه کردن فوتبال ایران استفاده کنید و برنامه آماده سازی جام جهانی را به خطر بیندازید.
این وظیفه شماست؛ نه تنها در قبال من و فدراسیون فوتبال ایران، که در مقابل همه هواداران فوتبال در ایران از جمله کسانی که حامی باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس هستند که من معتقدم شایسته نوع دیگری از احترام از سوی شما هستند. احترام به حقیقت و ارزش ها.
من متاسفم آقای برانکو. درک می کنم که اکنون نمی توانم از شما بخواهم که حامی تیم ملی ایران برای آماده سازی برای جام جهانی باشید اما این حق را دارم که از شما یک درخواست ساده داشته باشم: حقیقت و احترام. شما نمی توانید از زیر این موضوع شانه خالی کنید زیرا من این فرصت را به شما نمی دهم. اینکه تصمیم داشته باشید اجازه ندهید بازیکنان در اردوی تیم ملی حضور پیدا نکنند، بی احترامی به تصمیم فدراسیون فوتبال است.

آقای برانکو نمی توانید اتهامات غلط و توهم آمیز خودتان را پاک کنید آنها در همه رسانه ها منتشر شده اند شما می توانید کاری را انجام بدهید که مردان بزرگ وقتی اشتباه می کنند انجام می دهند. آنها اشتباهات شان را می پذیرند و عذرخواهی می کنند. ارزش های تربیتی شما یک عذرخواهی را می طلبد. فردا با شما صحبت خواهم کرد.”

همچنین می توانید ببنید:

درباره ی سالار سیفی زاده

او علاقه شدیدی به رسانه های اجتماعی و فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات دارد و سرگرمی اش ایجاد مطالب بکر و جدید در حوزه اینترنت جهانی می باشد.دنبال کردن تحولات دنیای فناوری و مطالب آموزشی از عمده ترین سرگرمی های وی محسوب میشود و فصل مشترک نویسندگی با دنیای اطلاعات را در حوزه فناوری جستجو میکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغات X
بستن تبلیغات X

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما