رابطه فوتبالیست معروف لیگ برتر ایران با پسر دختر نما دوجنسه

رابطه فوتبالیست معروف لیگ برتر ایران با پسر دختر نما دوجنسه

رابطه جنسی فوتبالیست لیگ برتر ایرانی با پسر دو جنسه

رابطه فوتبالیست با پسر دو جنسه

یکروز پس از آنکه مهدی هاشمی‌ نسب در گفت وگو با خبر ورزشی مدعی شد عده‌ ای بدتر از مشروبات الکلی در فوتبال مصرف می‌ کنند و اتفاقاتی در فوتبال ایران می‌ افتد که مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی پیش آن هیچ است خبر تکان‌ دهنده‌ ای به دست‌ مان رسید از ارتباط یک ستاره جنجالی فوتبال ایران با پسر دخترنما

 

باورش سخت است اما منابع می گويند يكي از فوتباليست‌ های سرشناس كه پيش از اين هم تا لبه تيغ منشوری شدن پيش رفته بود و پرونده اخلاقی داشت با يک «دوجنسه» ارتباط داشت.

اگر چه نزديكان اين بازيكن می گويند او در دام اين پسر دخترنما افتاده بود و پس از اينكه فهميد شخصی كه در فضاي مجازي با او آشنا شده و طرح رفاقت ريخته پسر است رابطه‌ اش را با او قطع كرده اما برخی شهروندان مدعی هستند اين بازيكن را حتی در خانه اين شخص ديده‌ اند!

اين اولين باري نيست كه از انحراف اخلاقي برخي اهالي فوتبال خبر مي‌ شنويم. پيش از اين اواخر دهه 70 برخي بازيكنان جوان آن دوره از انحراف اخلاقي مردي حرف مي‌ زدند كه در رده پايه‌ اي مربيگري مي‌ كرد و دنبال بچه‌ هاي مردم بود. بعدها شايعه شد يكي از سرمربيان جوان ليگ برتري هم گرفتار همين مشكل اخلاقي است اتهامي كه هيچ‌گاه تأييد نشد و فقط چند بازيكن كه با اين مربي به مشكل خوردند ادعا كردند نمی توانند دليل واقعي جدايي‌ شان را بگويند فقط مي‌ دانند مشكل‌ شان فني نبوده و نتوانستند خواسته‌ هاي سرمربي را برآورده كنند!

كنار اين خبرها شايعاتي هم درباره مشكلات مشابه يک بازيكن مطرح دهه 70 و اوايل دهه 80 وجود داشت كه در اردوهاي تيم ملي انگشت‌ نما بود و براي جلوگيري از برخي حواشي عده‌ اي از ملي‌ پوشان حاضر نبودند با او هم‌ اتاق شوند. همان دوره يك كمك‌ مربي جوان هم كه بعدها سرمربي مطرحي شد، فيلمي گرفت از تعرض به یک جوان و بعدها هر بار كه اين فوتباليست با او به مشكل خورد، اين مربي نسخه‌ اي از آن فيلم را برايش فرستاد و گفت نگذار بگويم آن سال‌ها چه اتفاقي افتاد و ستاره را به سكوت وا داشت.

حال تازه‌ ترين برگ از اين دفتر بي‌ اخلاقي، همين شايعه رابطه بازيكن جنجالي با پسر دخترنما است؛ هر چند مي‌ گويند اين بازيكن از همه چيز بي‌ خبر بوده و در دام طرف افتاده اما به هر حال همين كه ستاره‌ اي در سطح اول فوتبال ما دنبال دوستي‌ هاي اينترنتي و ارتباط گيري از طريق فضاي مجازي است جاي حرف دارد!

شايد باز هم عده‌ اي بگويند وارد حريم خصوصي افراد نشويد و با مسائل فني فوتباليست‌ ها كار داشته باشيد اما باور كنيد در مورد اين افراد كه شهرت دارند و الگوي نسل جوان هستند، تعريف حريم خصوصي فرق مي‌ كند.

شايد بهترين راه حل همان تشكيل دادسراي ويژه ورزش باشد، مرجعي كه بتواند به تخلفات اينچنينی ورود كند و يا لااقل وجودش باعث شود اين افراد مراقب رفتارهای اجتماعی خود باشند.

مجله اینترنتی

همچنین می توانید ببنید:

درباره ی سالار سیفی زاده

او علاقه شدیدی به رسانه های اجتماعی و فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات دارد و سرگرمی اش ایجاد مطالب بکر و جدید در حوزه اینترنت جهانی می باشد.دنبال کردن تحولات دنیای فناوری و مطالب آموزشی از عمده ترین سرگرمی های وی محسوب میشود و فصل مشترک نویسندگی با دنیای اطلاعات را در حوزه فناوری جستجو میکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما