مکان متجاوزان به مادر و دختر لرستانی با تلگرام کشف شد

مکان متجاوزان به مادر و دختر لرستانی با تلگرام کشف شد

لو رفتن مکان متجاوزان به مادر و دختر لرستانی با تلگرام

telegram

4 مرد نقابدار که به مادر و دختر لرستانی تجاوز کرده بودند بدلیل اشتراک گذاری عکس و فیلم در تلگرام دستگیر شدند
دستگیری 4 مرد با تلگرام بدلیل تجاوز و سرقت
23 آذرماه سال گذشته دختر جوانی با مراجعه به اداره آگاهی لرستان پرده از سرنوشت تلخی برداشت و گفت 4 مرد نقابدار به ویلایی که من و مادرم در آنجا زندگی می‌کنیم دستبرد زدند و با قیچی النگوهایمان را بریده و ما را تسلیم خواسته های شوم خود کردند
پلیس لرستان که با شنیدن این ادعاها خود را در برابر دزدان شیطان‌صفتی می دید ردیابی‌ های گسترده‌ ای را آغاز کرد اما دزدان نقابدار بوده و هیچ سرنخی به دست نیامد تا اینکه روز یکشنبه 22 فروردین دختر خانواده باز به اداره پلیس آگاهی رفت و به افسر پرونده گفت با شماره همراه من که دزدان آن را به سرقت برده بودند عکس دو دزد را در تلگرام شناسایی کرده‌ ام.
با این ادعاها تیم ویژه‌ ای در پلیس فتا تشکیل و با ردزنی‌ های سایبری خانه دزدان در کرج شناسایی شد و با دستور قضایی مخفی گاه آنها که تنها مظنون به حساب می‌آمدند تحت محاصره قرار گرفت. وقتی مردی به نام جلال دستگیر شد با اعترافات تکان‌دهنده سرقت از خانه مادر و دختر را به گردن گرفت و همدستش بنام علی را لو داد و وی را سر قرار به کمینگاه پلیس کشاند.
سرهنگ فیروز خواه جانشین رئیس پلیس کرج گفت دزدان شیطان‌صفت در بازجویی‌ ها جرم خود را پذیرفتند و با دستور قضایی برای تحقیقات به لرستان انتقال داده شدند.

همچنین می توانید ببنید:

درباره ی سالار سیفی زاده

او علاقه شدیدی به رسانه های اجتماعی و فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات دارد و سرگرمی اش ایجاد مطالب بکر و جدید در حوزه اینترنت جهانی می باشد.دنبال کردن تحولات دنیای فناوری و مطالب آموزشی از عمده ترین سرگرمی های وی محسوب میشود و فصل مشترک نویسندگی با دنیای اطلاعات را در حوزه فناوری جستجو میکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما