بنیامین احمدی بازیگر فیلم حاتمی کیا به جم تی وی gemtv ترکیه پیوست

بنیامین احمدی بازیگر فیلم حاتمی کیا به جم تی وی gemtv ترکیه پیوست

بازیگر فیلم حاتمی کیا بنیامین احمدی به جم تی وی پیوست

بنیامین احمدی به جم تی وی ترکیه رفت
با ادامه موج پیوستن بازیگران سینما و تلویزیون ایران به شبکه بیگانه و فارسی زبان جم تی ویهر روز هنرمندان تازه ای در این دام گرفتار می شوند. یکی از جدیدترین این افراد نیز «بنیامین احمدی» بازیگر فیلم ارزشی «چ»آخرین حرف ابراهیم حاتمیکیا از سینمای ایران است که چند سال قبل توسط ابراهیم حاتمی کیا ساخته شد.

بنیامین احمدی

بنیامین احمدی بازیگر جوانی است که این روزها در کنار رابعه اسکویی چکامه چمن ماه و مرتضی عقیلی در حال ایفای نقش در فیلمی به کارگردانی مهدی مظلومی است. این بازیگر پیشتر در فیلم «چ» نقش یکی از زندانیان کُرد حاضر در بازداشتگاه را ایفاء کرده و جالب اینکه به واسطه حضور پُر رنگ در این فیلم و ایفای نقشی مهم نام وی در عنوان بندی آغازین فیلم نیز درج شده بود.
حال این سوال مطرح است که چه عاملی باعث شده احمدی با حضور در مقابل دوربین شبکه ای بیگانه خاطره شیرین حضور در فیلم ابراهیم حاتمی کیا را کمرنگ کند؟

همچنین می توانید ببنید:

درباره ی سالار سیفی زاده

او علاقه شدیدی به رسانه های اجتماعی و فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات دارد و سرگرمی اش ایجاد مطالب بکر و جدید در حوزه اینترنت جهانی می باشد.دنبال کردن تحولات دنیای فناوری و مطالب آموزشی از عمده ترین سرگرمی های وی محسوب میشود و فصل مشترک نویسندگی با دنیای اطلاعات را در حوزه فناوری جستجو میکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما