حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران در سال 1395 فروردین ماه افزایش می یابد

حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران در سال 1395 فروردین ماه افزایش می یابد

افزایش حقوق بازنشستگان از ابتدای سال آینده

حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران دولتی از سال آینده چقدر می شود؟

افزایش حقوق بازنشستگان از ابتدای سال آینده 1395
افزایش حقوق بازنشستگان از ابتدای سال آینده 1395

سخنگوی دولت و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اعلام کرد از سال ۹۵ حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان دولتی دست کم ۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان می شود. طبیعی است حداقل حقوق از زمان اجرای قانون بودجه ۹۵ برقرار خواهد شد.
به گزارش مجله پرشین نایس ،مخاطبانی هستند که هنوز گلایه دارند چرا حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران دولتی ترمیم نشده است.
هنوز برخی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم گلایه دارند چرا حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران دولت، کمتر از میزان اعلام شده است.
مخاطبی به نام حیدری در این باره نوشته: ما که زبونمون مو در اورد بسکه نوشتیم و شما ننوشتین!!ما مستمری بگیر اداره ثبت اسناد و املاک شیراز هستیم،بعد گذشت چهارده سال از فوت پدرم هنوز حقوق ما ماهیانه هفتصد هزار تومان است،پس چی میگه دولت نباید حقوق زیر میلیون باشه،لطفا پیگیری کنید.
قابل توجه این مخاطبان ارجمند؛ سخنگوی دولت و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اعلام کرد از سال ۹۵ حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان دولتی دست کم ۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان می شود. طبیعی است حداقل حقوق از زمان اجرای قانون بودجه ۹۵ برقرار خواهد شد.
یعنی این دسته از مخاطبان باید صبر کنند تا در پایان فروردین ۹۵ و با دریافت حقوق و مستمری ماه آینده درباره میزان افزایش آن، قضاوت کنند.

همچنین می توانید ببنید:

درباره ی سالار سیفی زاده

او علاقه شدیدی به رسانه های اجتماعی و فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات دارد و سرگرمی اش ایجاد مطالب بکر و جدید در حوزه اینترنت جهانی می باشد.دنبال کردن تحولات دنیای فناوری و مطالب آموزشی از عمده ترین سرگرمی های وی محسوب میشود و فصل مشترک نویسندگی با دنیای اطلاعات را در حوزه فناوری جستجو میکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما