نشست علمی-تخصصی مشاورین امور زنان و خانواده بهزیستی مرداد ماه برگزار می‎شود

نشست علمی-تخصصی مشاورین امور زنان و خانواده بهزیستی مرداد ماه برگزار می‎شود

بختیار خلج در گفت‌وگو با فارس:
نشست علمی-تخصصی مشاورین امور زنان و خانواده بهزیستی مرداد ماه برگزار می‎شود
مشاور رییس سازمان بهزیستی در امور زنان و خانواده گفت: نشست علمی-تخصصی مشاورین امور زنان و خانواده سازمان بهزیستی کشور دوازدهم و سیزدهم مرداد ماه برگزار می‎شود.

 

نرجس بختیار خلج مشاور رییس سازمان بهزیستی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: نشست علمی-تخصصی مشاورین امور زنان و خانواده سازمان بهزیستی کشور دوازدهم و سیزدهم مرداد ماه با حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، رییس سازمان بهزیستی و برخی مشاورین امور زنان و خانواده وزارتخانه‎ها و دستگاه‎های دولتی برگزار می‎شود.

این کارشناس ارشد مطالعات زنان گفت: در حال حاظر 60درصد جمعیت شاغلین سازمان بهزیستی بانوان هستند و زنان طیف وسیعی از جامعه هدف سازمان را شامل می‎شوند. در واقع بخش مهمی از خدمات سازمان بهزیستی به بانوان اختصاص دارد. از این‎رو برنامه‎ریزی در حوزه زنان در این سازمان از اهمیت مضاعف برخوردار است.

مشاور رییس سازمان بهزیستی در امور زنان و خانواده گفت: در این نشست دو هدف را دنبال می‎کنیم اول؛ تقویت برنامه‎های سازمان در حوزه زنان و خانواده و توجه ویژه نسبت به شناسایی و رفع نیازها و مسایل مختلف بانوان جامعه هدف اعم از زنان آسیب‎دیده، معلول، معتاد و دختران بد سرپرست و بی سرپرست. دوم؛ تقویت حضور و مشارکت فعال بانوان با تجربه و متخصص در سیاست‎گذاری‎ها و تصمیم‎سازی‎ها برای بانوان جامعه هدف و همچنین بانوان شاغل در سازمان.

این کارشناس و فعال حوزه زنان و خانواده گفت: برگزاری این نشست در سطح حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و رییس سازمان بهزیستی نشان از اهتمام جدی مدیریت جدید سازمان بهزیستی در رفع مسایل بانوان جامعه هدف دارد. روی‎کرد علمی و کلان جناب انوشیروان محسنی بندپی برای حوزه زنان و سازمان بهزیستی فرصتی مغتنم است.

بختیار خلج گفت: در این نشست سه کارگاه تحت عناوینِ آسیب‎شناسی مسایل زنان، زنان و سازمان‎های غیر دولتی و روی‎کردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه زنان و خانواده با حضور اساتید برجسته برگزار می‎شود.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

chek01

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران مبلغ چک پول چند ...

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما