دستگیری سارقان حرفه‌ ای در داخل خودرو در شهرستان قدس

دستگیری سارقان حرفه‌ ای در داخل خودرو در شهرستان قدس

جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران خبر داد

دستگیری سارقان حرفه‌ای داخل خودرو در شهرستان قدس

جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری سارقان حرفه‌ای داخل خودرو و کشف 50 فقره سرقت در شهرستان قدس خبر داد.

افضل گل‌زاری از دستگیری سارقان حرفه‌ای داخل خودرو و کشف 50 فقره سرقت در شهرستان قدس خبر داد.

وی اظهار کرد: در پی سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان قدس و ایجاد نگرانی در بین شهروندان مراتب به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: با تحقیقات گسترده و استفاده از ظرفیت‌های اطلاعاتی و افزایش گشت‌های شبانه و با کنترل غیرمحسوس، حوزه فعالیت باند سارقان شناسایی شده و در یک عملیات ضربتی، متهمان حین سرقت دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: متهمان در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی شدند اما در رویارویی با شواهد و مستندات و بازجویی‌های فنی پلیسی ضمن اعتراف به 50 فقره سرقت محتویات داخل خودرو، چهار نفر از همدستان خود را نیز معرفی کردند و دستگیری این متهمان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

گل‌زاری ادامه داد: مأموران با کسب دستور قضایی در یک عملیات سریع و منسجم همدستان سارقان را شناسایی و دستگیر کردند و در بازرسی از مخفیگاه آنها مقادیر بسیار زیادی اموال مسروقه و قطعات خودرو کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان با اشاره به اینکه سارقان به همراه پرونده متشکله تحویل مراجع قضایی شدند، متذکر شد: در این مأموریت که باند 6 نفره سارقان متلاشی شده، تاکنون بیش از 50 نفر به اداره آگاهی این فرماندهی مراجعه و اعلام شکایت کرده‌اند که بعد از بررسی و احراز مالکیت نسبت به تحویل اموال مال‌باختگان اقدام شده است.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

behnosh-tabatabaei06

جدایی مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی

جدایی مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی جدایی بهنوش طباطبایی از همسرش مهدی پاکدل جدیدا خبر ...

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما