انجام 63 آزمایش جدید در بیمارستان امام سجاد علیه السلام یاسوج

انجام 63 آزمایش جدید در بیمارستان امام سجاد علیه السلام یاسوج

رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج خبر داد

انجام 63 آزمایش جدید در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج

رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج با اشاره به افزایش 153 درصدی آزمایشات در این بیمارستان از انجام 63 آزمایش جدید در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج خبر داد.

 

فرزاد وفایی عصر امروز در بازدید خبرنگاران از بخش‌های مختلف بیمارستان امام سجاد شهر یاسوج اظهار کرد: اولین اقدام مهم همراه با طرح تحول سلامت در استان کهگیلویه و بویراحمد اجرای هتلینگ بیمارستان بود.

رئیس بیمارستان امام سجاد یاسوج در ادامه گفت: به همین منظور جذب 82 درصدی اعتبارات مربوط به هتلینگ را داشتیم و توانستیم در فاز نخست کارهای اساسی در زیباسازی بیمارستان داشته باشیم.

این مسئول در ادامه با بیان این که یکی از دغدغه‌های همیشگی در امور درمانی مربوط به همراهان بیمار و زحمات طاقت‌فرسای آن‌ها در تهیه لوازم پزشکی و درمانی بود، افزود: اما طرح تحول سلامت کار آن‌ها را آسان کرد و اکنون هیچ همراه بیماری برای تهیه لوازم درمان و دارو به بیرون از بیمارستان مگر در موارد بسیار استثنایی مراجعه نمیکند و همه این کارها بر عهده بیمارستان است.

وی گفت: یکی دیگر از مهمترین خدماتی که ارائه دادیم افزایش تخت‌های سی‌سی‌یو از تعداد 6 تخت به 10 تخت و تعداد تخت مراقبت ویژه کودکان از تعداد 6 به 18 تخت بود.

وفایی، مشکلات سرمایشی و گرمایشی را از بزرگترین معضلات پیش روی مسئولان بیمارستان در گذشته برشمرد و گفت: به همین منظور کارهای اساسی انجام دادیم و با هزینه‌های هنگفت اکنون هر بخش دمای مخصوص به خود دارد.

رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج، یکی از اقدامات بسیار بزرگ و مهم این بیمارستان را راه‌اندازی بخش مراقبت‌های پس از زایمان ذکر کرد و گفت: قبلا زنان پس از زایمان در همان بخش زایمان بودند که مشکلاتی ایجاد می‌کرد اما اکنون بخش مراقبت‌های پس از زایمان با 24 تخت راه‌اندازی شده است.

این مسئول به یکی دیگر از اقدامات مهم در این بیمارستان در طول دوره جدید مدیریت اشاره کرد و با بیان اینکه تعداد آزمایش‌ها و تست‌های ما 153 درصد رشد داشته است، افزود: نزدیک به 63 آزمایش جدید به آزمایش‌های بیمارستان اضافه شده است.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

raghs02

کلاس آموزش رقص مختلط پسر و دختر توسط بازیگر زن ایرانی

کلاس آموزش رقص مختلط پسر و دختر توسط بازیگر زن ایرانی کلاس های آموزش رقص ...

بستن تبلیغات X
بستن تبلیغات X

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما