اطاعت و اتحاد از ولایت فقیه موجب رسوایی منافقین در عملیات مرصاد شد

اطاعت و اتحاد از ولایت فقیه موجب رسوایی منافقین در عملیات مرصاد شد

یک فرمانده نظامی دوران دفاع مقدس:

اتحاد و اطاعت از ولایت موجب رسوایی منافقین در مرصاد شد

یک فرمانده نظامی دوران دفاع مقدس اتحاد مردم، پیروی از ولایت و اقتدار رزمندگان اسلام را موجب شکست منافقین در عملیات غرورآفرین مرصاد عنوان کرد.

 

سید قاسم جاسمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه با گرامیداشت سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد، اظهار کرد: منافقین پس از پذیرش قطع‌نامه با خیال خام رسیدن به تهران در سه روز از مرز قصرشیرین به کشور حمله کردند.

جاسمی به حمایت رژیم بعث عراق برای حمله منافقین به ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمن تمام توان خود را برای ضربه‌زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌ کار گرفته بود.

این فرمانده نظامی دوران دفاع مقدس با تاکید بر اینکه مردم و رزمندگان اسلام جانانه در مقابل حمله منافقین ایستادگی کردند، افزود: منافقین گمان می‌کردند رزمندگان اسلام و مردم از جنگ خسته شده‌اند و با هیچ مقاومتی مواجه نمی‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: منافقان به‌صورت غافل‌گیرانه تا منطقه چهارزبر شهرستان اسلام‌آباد غرب پیش‌روی کرده بودند و نهایتا در کمین‌گاه مرصاد تار و مار شدند.

جاسمی با اشاره به اینکه منافقین دست به اقدامات وحشیانه‌ای علیه مردم زدند، بیان داشت: سوزاندن زخمی‌ها و حمله به مردم بی‌دفاع گوشه‌ای از جنایات منافقین بود.

وی پیروزی در عملیات مرصاد را موجب رسواشدن استکبار جهانی عنوان کرد و متذکر شد: اتحاد مردم، پیروی از ولایت و اقتدار رزمندگان اسلام موجب شد منافقین با خفت و خواری شکست خورده و برگ زرینی در تاریخ پرافتخار این مرز و بوم ثبت شد.

 

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%87%d8%a7%d9%86%db%8c-e1477043712268

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن ...

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما