بازی هواپیمایی زاگرس با اعصاب مسافرانش و بلاتکلیفی آنها

بازی هواپیمایی زاگرس با اعصاب مسافرانش و بلاتکلیفی آنها

بازی هواپیمایی زاگرس با اعصاب مسافران

مسافران پرواز شماره 4077 شرکت هواپیمایی زاگرس که قرار بود ساعت 8:40 دقیقه تهران را به مقصد شیراز ترک کنند پس از 4 ساعت و نیم همچنان در فرودگاه مهرآباد در بلاتکلیفی به سر می برند.
فرارو: مسافران پرواز شماره 4077 شرکت هواپیمایی زاگرس که قرار بود ساعت 8:40 دقیقه تهران را به مقصد شیراز ترک کنند پس از 4 ساعت و نیم همچنان در فرودگاه مهرآباد در بلاتکلیفی به سر می برند.

پرواز شماره 4077 شرکت هواپیمایی زاگرس که قرار بود ساعت 8:40 دقیقه صبح امروز تهران را به مقصد شیراز ترک کند بدون هیچ اطلاع رسانی انجام نشد و 180 مسافر این پرواز را تا لحظه تنظیم این خبر در ساعت 13:00 در بلاتکلیفی نگه داشته است.

یکی از مسافران این پرواز با گلایه از نحوه برخورد پرسنل شرکت هواپیمایی زاگرس و پاسخگو نبودن مسئولان این شرکت در قبال مسافران به خبرنگار فرارو گفت: صبح بدون هیچ اطلاعی از تاخیر این پرواز ، یک ساعت زودتر خود را به فرودگاه رساندم اما تا ساعت 9:30 دقیقه بدون هیچ توضیحی پرواز صورت نگرفت و سپس نقص فنی دلیل این تاخیر عنوان شد.

به دنبال طولانی شدن تاخیر این پرواز و پاسخگو نبودن مسئولان درگیری لفظی میان مسافران و پرسنل این شرکت هواپیمایی بالا گرفت تا آنجا که رئیس فرودگاه مهرآباد با حضور در محل سعی در آرام کردن مسافران داشت.

گفته می‌شود شرکت هواپیمایی زاگرس پیش از نیز چند بار با تاخیرهای طولانی مسافران را در بلاتگلیفی قرار داده است.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%87%d8%a7%d9%86%db%8c-e1477043712268

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن ...

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما