انتخاب ورزشگاه 25 آبان اصفهان برای رقابت‌ های آسیا تمایل AFC است

انتخاب ورزشگاه ۲۵ آبان اصفهان برای رقابت‌ های آسیا تمایل AFC است

رئیس هیئت فوتبال اصفهان:

دلیل انتخاب ورزشگاه ۲۵ آبان اصفهان برای رقابت‌های آسیا، تمایل AFC است

رئیس هیئت فوتبال اصفهان گفت: اقدامات زیادی باید در ورزشگاه ۲۵ آبان اصفهان برای رقابت‌های آسیایی انجام شود اما این ورزشگاه تا ۲ الی ۳ روز مانده به مسابقات تکمیل می‌شود.

دلیل انتخاب ورزشگاه ۲۵ آبان اصفهان برای رقابت‌های آسیا، تمایل AFC است
دلیل انتخاب ورزشگاه ۲۵ آبان اصفهان برای رقابت‌های آسیا، تمایل AFC است

علی‌اکبر ابرقوئی‌نژاد در حاشیه برگزاری رقابت‌های هفته دوم لیگ برتر فوتسال در جمع خبرنگاران درباره روند آماده سازی ورزشگاه 25 آبان اظهار داشت: کارهای زیادی باید در ورزشگاه 25 آبان انجام شود تا این ورزشگاه به ظرفیت واقعی خودش برسد. البته تلاش زیادی شده و با همکاری وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و تجهیز این ورزشگاه تا 2 الی 3 روز مانده تا روز مسابقات آماده می‌شود.

وی افزود: امروز هم در ورزشگاه بودیم و دوستان ما برای همکاری از تهران آمده بودند و روند پیشرفت به نسبت خوبی را شاهد هستیم و با پیگیری‌های لازم ورزشگاه آماده خواهد شد.

رئیس هیئت فوتبال اصفهان درباره برنامه‌‌ریزی‌های انجام شده برای لیگ قهرمانان فوتسال آسیا خاطرنشان کرد: تمام برنامه‌های اجرایی مسابقات و بر اساس طرحی که AFC داده، اجرا می‌شوند و بر اساس زمان بندی تعیین شده در حال پیش‌‌روی هستیم.

وی درباره اینکه چرا از سالن پیروزی برای مسابقات استفاده نشد، بیان کرد: ما خودمان نیز علاقه به برگزاری مسابقات در این سالن داشتیم اما AFC سالن 25 آبان را تایید کرد و ما نیز از طرفی برای تایید این ورزشگاه خوشحال هستیم چون شرایطی به وجود آمد تا سالنی با استانداردهای بالا به ظرفیت‌های اصفهان اضافه شود.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

بهداد-سلیمی-1

عکس بهداد سلیمی با آلما نصرتی همسرش و دخترش سلین پس از المپیک

عکس بهداد سلیمی با آلما نصرتی همسرش و دخترش سلین پس از المپیک عکس بهداد سلیمی ...

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما