ابوبکر بغدادی گفت فیلم سربریدن دیگر منتشر نشود

ابوبکر بغدادی گفت فیلم سربریدن دیگر منتشر نشود

ابوبکر بغدادی فیلم سربریدن منتشر نشود

رهبر گروه تروریستی داعش در نامه‌ای رسمی اعضای این گروه را به توقف پخش تصاویر “اعدام به شیوه ذبح” که اجرای آن علیه محکومان به اعدام توسط این گروه مرسوم است، فرا خواند.
خبرگزاری ایسنا: رهبر گروه تروریستی داعش در نامه‌ای رسمی اعضای این گروه را به توقف پخش تصاویر “اعدام به شیوه ذبح” که اجرای آن علیه محکومان به اعدام توسط این گروه مرسوم است، فرا خواند.

منابع عراقی آگاه اعلام کرند که ابوبکر البغدادی، رهبر داعش در این بخشنامه که خطاب به دفاتر رسانه‌ای وابسته به این گروه در سوریه و عراق نوشته و چند هفته قبل صادر شده است، تاکید کرده از انتشار فیلم سربریدن محکومان به اعدام در این گروه خودداری کرده و تنها “آغاز عملیات اعدام و نتیجه آن را منتشر کنند.”

البغدادی مدعی شده که هدف از این دستور مراعات احساسات مسلمانان و به ویژه کودکان است!

در واکنش به این نامه برخی از نیروهای عربستانی داعش اعتراض کرده‌اند که پخش این فیلم‌ها برای ترساندن “دشمنان” و نه عموم مردم است اما در نهایت اعلام کرده‌اند که به این دستور پایبند هستند.

منابع عراقی اعلام کردند که این دستور جنجال زیادی را بین اعضای داعش ایجاد کرده و معتقدند که ماموریت آن‌ها ترساندن “دشمنانشان” است در حالی که گروه دیگری از اعضای این گروه معتقدند این تصاویر باعث آزار عموم شده و گرایش به داعش را کم می‌کند.

ابوبکر بغدادی فیلم سربریدن منتشر نشود
ابوبکر بغدادی فیلم سربریدن منتشر نشود

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d8%b1%d9%86%da%af-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2017-1

رنگ سال 2017 یاسی و بنفش

رنگ سال 2017 یاسی و بنفش رنگ یاسی و بنفش رنگ سال 2017 اعلام شد ...

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما