آزار و اذیت جنسی ٢٠ دختر زیبا توسط ۳ پسر جوان

آزار و اذیت جنسی ٢٠ دختر زیبا توسط ۳ پسر جوان

آزار و اذیت ٢٠ دختر توسط ۳ پسر جوان

آزار و اذیت ٢٠ دختر توسط ۳ پسر جوان
آزار و اذیت ٢٠ دختر توسط ۳ پسر جوان

اعضاي باند سرقت كه در پوشش مسافركش، دختران جوان را طعمه قرار داده و دست به سرقت و آزار و اذيت آنها مي‌زدند، در دام پليس گرفتار شدند. اين سه پسر در بازجويي‌ها به سرقت و آزار بيش از ٢٠ دختر جوان اعتراف كردند.

چندي پيش ماموران پليس در جريان سرقت‌هاي متعدد در پوشش مسافرکش در شهرهای دو استان تهران و البرز، قرار گرفتند. براي همين ماموران پلیس آگاهی غرب استان تهران خيلي زود تیم ویژه‌ای را دراین‌باره تشکیل دادند و تحقيقات آغاز شد.

بررسی‌ها نشان داد اعضای این باند اموال دختران و زنان جوان مسافر را با تهدید چاقو به سرقت می‌بردند و تعدادی از این زنان و دختران را مورد آزار و اذیت قرار مي‌دادند.

 

بنابراين با توجه به حساسيت موضوع ، تجسس‌ها ادامه يافت تا اينكه ماموران در عملیات پیچیده خود موفق شدند سه نفر از اعضای این باند را شناسايي و بازداشت کنند. متهمان بلافاصله تحت بازجويي قرار گرفتند و به بیش از ٢٠ سرقت در شهرهای غرب دو استان تهران و البرز اعتراف كردند. پس از دستگيري، شاکیان این پرونده هم با حضور در پلیس آگاهی، این متهمان را شناسایی کردند.

با توجه به افزایش اعترافات اعضای این باند، پليس از مردم خواست اگر در استان‌های تهران و البرز با اين شیوه مورد سرقت به عنف و اذیت و آزار قرار گرفته‌اند می‌توانند برای شناسایی متهم و پیگیری‌های قضایی به پلیس آگاهی غرب استان تهران در شهرک اداری شهرستان شهریار مراجعه کنند.

سرهنگ منصور خدادادی رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران در مورد اين پرونده گفت: متهمان همچنان در اختیار پلیس آگاهی غرب استان تهران هستند و تحقیقات درخصوص موضوع ادامه دارد.

 

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d8%b1%d9%86%da%af-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2017-1

رنگ سال 2017 یاسی و بنفش

رنگ سال 2017 یاسی و بنفش رنگ یاسی و بنفش رنگ سال 2017 اعلام شد ...

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما