پانادیچ گفت: از شرایط پرسپولیس راضی هستیم

پانادیچ گفت: از شرایط پرسپولیس راضی هستیم

پانادیچ: از شرایط پرسپولیس راضی هستیم
پانادیچ: از شرایط پرسپولیس راضی هستیم

پانادیچ: از شرایط پرسپولیس راضی هستیم

دستیار اول برانکو ایوانکوویچ در کادر فنی پرسپولیس گفت: هیچکس دوست ندارد بازنده باشد و ما از بازی اول باید برای قهرمانی بجنگیم.

آندره پانادیچ درخصوص تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در روزهای اخیر، ضمن بیان مطلب فوق گفت: حدود دو هفته است که تمریناتمان را آغاز کردیم و در تلاش هستیم تا تیم را با شروع لیگ به مرز آمادگی کامل برسانیم. ما در هفته‌های اخیر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و از شرایط موجود راضی هستیم.

به گزارش مهر، وی در رابطه با بازیکنان جدید که به تیم اضافه شده‌اند، تصریح کرد: بازیکنان خوبی به پرسپولیس آمدند و همراه سایر نفرات تمریناتشان را پیگیری می‌کنند. آنها سخت تلاش کرده و برنامه‌های آماده‌سازی که ما برایشان را در نظر گرفتیم، در تمرین انجام می‌دهند.

دستیار اول برانکو ایوانکوویچ در رابطه با لیگ پانزدهم همچنین خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا تیم را با شروع لیگ به مرز آمادگی کامل برسانیم. پرسپولیس تیم بزرگی است و ما باید در حد و اندازه این تیم تلاش کنیم و نتیجه بگیریم.

وی در مورد اینکه پرسپولیس در فصل گذشته اکثر گل‌هایی که دریافت کرده روی اشتباهات فردی بوده است، آیا در لیگ جدید دیگر این اشتباهات را شاهد نیستیم؟، تاکید کرد: به هر حال در مسابقه فوتبال اشتباهاتی از بازیکنان رخ می‌دهد. ما باید سخت کار کنیم تا بازیکنان به مرز آمادگی کامل برسند و اشتباهات را به حداقل کاهش دهیم.

پانادیچ در رابطه با اینکه پرسپولیس می‌تواند در لیگ قهرمان شود، گفت: هیچکس دوست ندارد بازنده باشد. ما از همان بازی اول تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم و برای قهرمانی می‌جنگیم. ما باید تمام تلاشمان را به کار گیریم تا به هدفمان برسیم و دل هواداران را شاد کنیم.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

بهداد-سلیمی-1

عکس بهداد سلیمی با آلما نصرتی همسرش و دخترش سلین پس از المپیک

عکس بهداد سلیمی با آلما نصرتی همسرش و دخترش سلین پس از المپیک عکس بهداد سلیمی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما