عروسی در محل مذاکرات و در خیابان های وین +تصاویر

عروسی در محل مذاکرات و در خیابان های وین +تصاویر

 

در خیابان های وین 5 عروسی در محل مذاکرات

اگر به چهره های سیاسی هم بتوان شهرت و محبوبیتی به اندازه چهره هایی سینمایی و هالیوودی داد اینروزها دوروبر هتل کوبرگ بی شباهت به هالییود نیست !

رفت وآمد وزرای امورخارجه 6 کشور تاثیر گذار در دنیا و حضور ظریف و کری وزرای امورخارجه ایران و آمریکا و موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ،صالحی رییس سازمان انرزی اتمی و …..باعث شده تا اینروزها دور و برهتلکوبرگ پر از اتفاق باشد و هر خبرنگاری که بتواند مدتی از کمپ خارج شود بدون خبر باز نمی گردد.

از دیدن ماری هارف در استارباکس کافی و نشستن سر میزش بگیرید تا دیدن چند باره جان کری با عصا در حال رفت وامد و یا گفتگوی کوتاه خبرنگاران با صالحی در خیابان های پشت هتل ویا دیدن لورا روزن خبرنگار معروف المانیتور در حال خوردن قورمه سبزی در رستوران حافظ .

اما گویا این رفت و آمد ها کم کم مردم آرام وین را هم کنجکاو کرده ؛مردمی که حتی برای رییس جمهورشان تشریفات خاصی ندارند حالا با دیدن صف طولانی ماشین های تشریفات و گارد امنیتی جلوی هتل و یا رستوران های معروف شهر تجمع می کنند تا شاید بتوانند عکس یادگاری از یکی از این افراد بگیرند .

دیروز حضور کری در طلافروشی در اشتفان پلاس یکی از بهترین مناطق وین کلی حاشیه ساز بود .ازدحام مردم برای دیدن او و گرفتن عکس یادگاری از اتفاقات نادردر شهر وین است .
اما نکته جالب دیگر برگزاری مراسم عروسی روز شنبه (20 تیر)در هتل کوبرگ است !

عروس و داماد که برای برگزاری عروسی شان از قبل هتل را رزرو کرده بودند گفته اند به هیچ وجه نمی توانند عروسی را به زمان دیگری موکول کنند و مطمئنا مذاکره در میان هیاهوی عروسی و به اصطلاح دست و جیغ و هورا امشب برای مذاکره کنندگان تجربه جدیدی است.

در خیابان های وین 5 عروسی در محل مذاکرات
در خیابان های وین 5 عروسی در محل مذاکرات

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

chek01

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران مبلغ چک پول چند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما