لطفی گفت بازیکنان استقلال را با وعده پول می‌ ربایند

لطفی: بازیکنان استقلال را با وعده پول می‌ ربایند

لطفی: بازیکنان استقلال را با وعده پول می‌ ربایند
لطفی: بازیکنان استقلال را با وعده پول می‌ ربایند

لطفی گفت بازیکنان استقلال را با وعده پول می‌ ربایند

سعید لطفی بازیکن سابق پیکان عنوان کرد از میان گزینه های مربیگری پیکان من فکر می کنم تنها لوکا بوناچیچ می تواند به این تیم کمک کند.

 

لطفی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، گفت: یادش بخیر در زمان آقای دادرس پیکان یکی از تیمهای خوب لیگ بود. من که جوانی ام را در این تیم گذراندم از اینکه می بینم این تیم با اما و اگر در لیگ برتر مانده و سقوط به لیگ پایین را هم تجربه کرده واقعا تاسف می خورم. چرا هیچ کس به فکر این تیم خوب و با امکانات نیست.

لوکا می تواند پیکان را متحول کند
فصل گذشته تنها رقم خرید یک بازیکن 3 میلیارد بود و باز تیم به لیگ لیگ سقوط کرد. در حالی که در زمان ما با نصف این مبلغ تیم بسته می شد و در پایان لیگ در جایگاه پنجم قرار می گرفت. من نمی دانم چرا مسوولین برای آوردن یک مربی خوب و با کارنامه ای مثل لوکا تردید دارند. کسی که می تواند موفقیتهای گدشته را به این تیم بازگرداند مثل کاری که در سپاهان کرد. متاسفانه در لیگ ما مربی که در تیمی نتیجه نمی گیرد در نیم فصل دوم به تیم دیگری می رود. جایگاه پیکان با اینهمه امکانات این نیست. مگر اینکه نخواهند تیم فوتبال داشته باشند. من به عنوان عضو کوچکی از این تیم از دیدن این شرایط ناراحت می شوم.

به گل محمدی و منصوریان بها داده نمی شود
متاسفانه لیگ ما اینطور شده که مربیانی که ارتباط های خوبی داشته باشند بدون توجه به کارنامه ای که دارند جا به جا می شوند. متاسفانه ما به مربیان خوب و جوانی مثل علی منصوریان و یحیی گل محمدی بها نمی دهیم. من فصل گذشته در کنار علی سامره کار کردم و می دیدم که او چطور در رده پایه تلاش می کرد. به عقیده من زمان آن رسیده که مربیان سنتی جای خودشان را به مربیان جوان بدهند.

بازیکنان استقلال را با وعده پول می ربایند
در مورد مربیگری در تیم نوجوانان استقلال هم باید بگویم کار سخت است. ما هنوز زمین تمرین ثابت نداریم و هر روز در یک جا تمرین می کنیم. اما از بچه ها راضی هستم. آنها در 11 بازی دوستانه ای که برده هی سنی بالاتر یعنی امید و جوانان داشتند، بدون باخت و تنها با یک تساوی جلو رفتند. البته انتقادی هم به تیمهای حریف دارم بعد از چند ماه استعداد یابی و کاری که روی بازیکنان انجام شده حالا که ما می خواهیم نتیجه آن را ببینیم تیمهای دیگر که اکثرا نظامی هستند با قول پول بیشتر و یا سرویس آمد و شد بازیکنان ما را می ربایند که اینکار غیر ورزشی است.

 

مجله اینترنتی

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

کیمیا علیزاده در خندوانه

کیمیا علیزاده دختر تاریخ ساز المپیک 2016 ریو امشب در خندوانه

کیمیا علیزاده دختر تاریخ ساز المپیک 2016 ریو امشب در خندوانه دختر تاریخ ساز المپیک ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما