معلم زن عربستانی به گروهک تروریستی داعش پیوست +تصاویر

معلم زن عربستانی به گروهک تروریستی داعش پیوست +تصاویر

معلم زن عربستانی به داعش پیوست

یک زن عربستانی که از اهالی شهر ساجر در شمال غرب ریاض است از طریق مکه مکرمه به فرودگاه بین المللی جده رفته و از آنجا به همراه شمار دیگری از زنان عربستانی به مناطق تحت اشغال داعش گریخت.

یک زن عربستانی که از اهالی شهر ساجر در شمال غرب ریاض است از طریق مکه مکرمه به فرودگاه بین المللی جده رفته و از آنجا به همراه شمار دیگری از زنان عربستانی به مناطق تحت اشغال داعش گریخت.

یک منبع نزدیک به خانواده این زن عربستانی فراری نوشت: وی یک معلم 40 ساله است و چند روز قبل از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به همراه خانواده اش برای ادای عمره به مکه مکرمه رفته بوده است و در یک هتل نزدیک حرم اقامت داشت. به گفته مادر این زن، دخترش به همراه سه فرزندش برای خرید از هتل خارج شد. اما پس از مدتی طولانی خبری از وی نشده و بازنگشتند.

معلم زن عربستانی به داعش پیوست
معلم زن عربستانی به داعش پیوست

 

پس از آن، مادرش  تصمیم می گیرد به وی زنگ بزند. وی  به مادرش ظهار داشته بود که نزدیک محل هتل است و فورا بازمی گردد. چند دقیقه بعد مادرش پیامکی از وی دریافت کرد که در آن نوشته شده بود که دخترش در فرودگاه جده و به همراه چند زن دیگر در حال رفتن به مناطق تحت اشغال داعش برای پیوستن به این گروهک است.

همچنین منبع مذکور خاطرنشان کرد، این زن عربستانی، مطلقه است و در یکی از مناطق نزدیک به ریاض به شغل معلمی اشتغال داشت و تلاش ها برای بازگرداندن سه فرزندش که سن آنها بین 6 تا 12 سال است ادامه دارد.

معلم زن عربستانی به داعش پیوست
معلم زن عربستانی به داعش پیوست

 

منابع عربستانی اعلام کردند زن مذکور قبلا به مدت دو سال در زندان ساجر، محبوس و به عنوان یک زن افراطی مشهور بوده است و گفته می شود پس از آشنایی با شماری از زنان افراطی در منطقه القصیم، بسیار درباره کسانی که از آنها به عنوان “مجاهدین” یاد می کرده است و “فضایل” عملیات انتحاری، سخن می گفته است.

 

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

chek01

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران مبلغ چک پول چند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما