حقایق جالب و جذاب از زندگی جنیفر لارنس +تصاویر

حقایق جالب و جذاب از زندگی جنیفر لارنس +تصاویر

نه نکته خواندنی از زندگی جنیفر لارنس بازیگر مشهور و برنده اسکار هالیوودی

جنیفر لارنس  بازیگر زن برنده اسکار بسیار برای بازی های فوق العاده ای که از خود نشان می دهد مورد تقدیر قرار می گیرد ولی آیا از جنبه های جالب دیگر در زندگی او اطلاع دارید؟ در زیر نه نکته خواندنی از زندگی وی جمع آوری شده که خواندن آن خالی از لطف نیست:

 1. او در کودکی یک پسرنمای واقعی بوده است. به گزارش مجله اینترنتی پرشین نایس او تمام بازی ها و کارهایی را می کرد که پسربچه ها انجام می دادند. بسیار خشن بود و به همین جهت به او اجازه نمی دادند با دختربچه های اطرافیان بازی کند و می گفتند، او برای بازی با آنها زیادی خشن است. گرچه او هنوز اعتراف می کند که قلبا هنوز همانند پسربچه ها است.

2. او کاملا خودش را درگیر تمام فعالیت های ورزشی و فیزیکی می کرد و از آنجا که یک فرد ورزش دوست محسوب می شد، عاشق بازی بیسبال بود. او همچنین در کودکی فوتبال و سافت بال بازی می کرد و در کل عاشق انواع بازی های موجود بود.

زندگی جنیفر لارنس
زندگی جنیفر لارنس

 9 حقیقت خواندنی و جالب از زندگی جنیفر لارنس

 3. جنیفر در کودکی حتی یک اسب خانگی داشت و در واقع در اسب سواری عالی بود و در حال حاضر نیز عاشق اسب سواری است و از هیچ فرصتی برای آن مضایقه نمی کند.

 

4. آیا می دانستید همه دوستانش او را “نیترو” به معنی (نیرو) صدا می زدند! از آنجا که او همیشه سرشار از انرژی بود دوستان و اعضای خانواده اش او را با این نام خطاب قرار می دادند. او همچنین در مدرسه بسیار حراف بوده است.

 

5. گویا والدین جنیفر لارنس درباره تحصیلات و فرآیندهای آموزشی بسیار سخت گیر بودند. در حقیقت با او پیش از بازیگری اتمام حجت کردند که اول باید تحصیلاتش را در اولویت قرار دهد و سپس به بازیگری بپردازد.

 

6. آیا می دانستید اولین کسی که برای بازی در نقش بلا در مجموعه فیلم های “گرگ و میش” انتخاب شد، جنیفرلارنس بود؟! ولی به نظر می رسد این نقش چندان با علائق جنیفر همخوانی نداشت، بنابراین همان طور که همه می دانید این نقش به کریستن استوارت پیشنهاد شد و با توجه به موفقیت بسیار چشم گیر این مجموعه در دنیا، ممکن است اکنون درباره عدم پذیرفتن این نقش پشیمان شده باشد!

 

7. شاید کمتر کسی اطلاع داشته باشد ولی جنیفر لارنس حتی در یک موزیک ویدئو نیز بازی کرده است. وی در سال 2009 در یک موزیک ویدئو به نام “آشفتگی هایی که من به پا کردم” بازی کرد و به ویژه این موزیک در بین نوجوانان محبوبیت پیدا کرد. او برای بازی در این ویدئوبسیار مورد تحسین قرار گرفت.

 

8. در سال 2013، او در بین 99 نفر اول در لیست مطلبوب ترین زنان دنیا قرار گرفت و به گزارش پرشین وی در سال های بعدی، نه تنها به دلیل چهره اش، بلکه به دلیل استعدادهایش مورد تقدیر قرار گرفت و به ویژه با برنده شدن جایزه اسکار، حرفه بازیگری خود را به مرحله بسیار بالاتری ارتقاء داد.

 

9. او در زندگی بسیار سخت کوش و مصمم است و یکی از فروتن ترین سلبریتی های حال حاضر هالیوود محسوب می شود و به همین جهت از نظر عده زیادی از اطرافیان، هواداران و دیگر مردم عادی بسیار دوست داشتنی است.

جنیفر لارنس
جنیفر لارنس

 9 حقیقت خواندنی و جالب از زندگی جنیفر لارنس

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

behnosh-tabatabaei06

جدایی مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی

جدایی مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی جدایی بهنوش طباطبایی از همسرش مهدی پاکدل جدیدا خبر ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما