نظر مهدی پاکدل ممنوعیت ورود بانوان به ورزشگاه های ایران +تصاویر

نظر مهدی پاکدل ممنوعیت ورود بانوان به ورزشگاه های ایران +تصاویر

نظر مهدی پاکدل ممنوعیت ورود بانوان به ورزشگاه ها

مهدی پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون معتقد است حضور نداشتن بانوان در استادیوم‌ های ورزشی به‌نوعی توهین به آقایان است.

برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال سبب‌ساز آن شده است که بار دیگر موافقان و مخالفان حضور بانوان در استادیوم‌های ورزشی به موضع‌گیری علیه یکدیگر بپردازند.

موافقان از حضور بانوان به‌عنوان عاملی جهت پالایش فضای ورزشگاه‌ها حرف می‌زنند و مخالفان نیز فضای مردانه ورزشگاه‌ها را مانعی بر سر راه این حضور می‌دانند.

نظر مهدی پاکدل ممنوعیت ورود بانوان به ورزشگاه ها
نظر مهدی پاکدل ممنوعیت ورود بانوان به ورزشگاه ها

 

ممانعت، توهین به آقایان است

مهدی پاکدل بازیگر بااخلاق سینما و تلویزیون در دسته موافقان ورود بانوان به استادیوم‌ها قرار دارد. پاکدل با اشاره به اینکه حضور بانوان باعث می‌شود فضای سالم‌تری بر ورزشگاه‌ها حاکم شود به تماشاگران امروز می‌گوید: به نظر من خانم‌ها نباید این برخورد (ممانعت از حضورشان در ورزشگاه‌ها) را توهین به خود تلقی کنند چراکه (این رفتار) بیشتر توهین به آقایان است.

وی ادامه می‌دهد: فضای ورزشگاه خصوصاً برای بازی والیبال به‌شدت مثبت، سالم و پرانرژی است و این حکمی که صادر کرده‌اند(درباره فضای نامناسب ورزشگاه‌ها) بیشتر توهین به آقایان است.

اگر خانم‌ها بیایند سمت‌وسوی شعارها بیشتر می‌شود

بازیگر ابوطالب در فیلم “محمد (ص)” خاطرنشان می‌سازد: همه ما می‌رویم تا تیم ملی کشورمان را تشویق کنیم و فکر نمی‌کنم اینکه خانم‌ها و آقایان با هم این تشویق را انجام دهند مشکلی ایجاد کند. ممکن است در بازی فوتبال فحاشی صورت گیرد اما در بازی‌های والیبال واقعاً این‌طور نیست.

وی تأکید می‌کند: اتفاقاً من معتقدم اگر خانم‌ها به استادیوم بیایند سمت و سوی شعارها بهتر می‌شود. این یک انرژی مضاعفی است که بهتر است شامل حال خانم‌ها هم بشود.

 

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

chek01

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران مبلغ چک پول چند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما