بازداشت شدن فوتبالیست مشهور لیگ برتری به جرم رابطه جنسی با دختر جوان 15 ساله

بازداشت شدن فوتبالیست مشهور لیگ برتری به جرم رابطه جنسی با دختر جوان 15 ساله

بازیکن میلیونر ۲۷ ساله تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه ساندرلند، به اتهام داشتن رابطه جنسی با دختر ۱۵ ساله، توسط پلیس این کشور دستگیر شد.

بازداشت فوتبالیست مشهور لیگ برتری به جرم رابطه جنسی با دختر ۱۵ ساله  جزییات بیشتر : بازداشت فوتبالیست مشهور لیگ برتری به جرم رابطه جنسی با دختر ۱۵ ساله!
بازداشت فوتبالیست مشهور لیگ برتری به جرم رابطه جنسی با دختر ۱۵ ساله جزییات بیشتر : بازداشت فوتبالیست مشهور لیگ برتری به جرم رابطه جنسی با دختر ۱۵ ساله!

 

پلیس انگلستان تایید کرد که آدام جانسون ستاره تیم فوتبال ساندرلند توسط این اداره دستگیر شده است. یک سخنگوی پلیس دورهام گفت که جانسون هم اینک در بازداشت به سر می برد. جرم این فوتبالیست ۲۷ ساله تیم ساندرلند تجاوز به یک دختر ۱۵ ساله عنوان شده است. باشگاه ساندرلند نیز با اذعان به اینکه آدام جانسون بازداشت شده، تصریح کرده تا پایان تحقیقات پلیس انگلیس، او از حضور در این تیم محروم است. این باشگاه گفته که تا زمان مشخص شدن تحقیقات پلیس انگلیس، اظهارنظر بیشتری در این مورد انجام نخواهد داد. منابع محلی گفتند جانسون که در سال ۲۰۱۲ میلادی یک قرارداد ۱۰ میلیون پوندی با ساندرلند به امضا رساند، روز دوشنبه به دنبال یورش نیروهای پلیس به خانه ۱٫۸ میلیون پوندی اش در منطقه دورهام دستگیر شد. جانسون که سابقه بازی در تیم های، لیدز یونایند، واتفورد، میدلزبرو و منچسترسیتی را در کارنامه خود دارد، ۱۲ بار نیز پیراهن تیم ملی انگلستان را به تن کرده و در جریان این فصل لیگ برتر جزیره چهار گل برای ساندرلند به ثمر رسانده است.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d8%b1%d9%86%da%af-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2017-1

رنگ سال 2017 یاسی و بنفش

رنگ سال 2017 یاسی و بنفش رنگ یاسی و بنفش رنگ سال 2017 اعلام شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما