بیش از 17 ساعت تجاوز به 2 دانش آموز دختر با تهدید چاقو

تجاوز | 17 ساعت تجاوز به 2 دانش آموز دختر

334068431115255102a

دو نوجوان شرور مسلح پس از ربودن دو دختر نوجوان از مسیر مدرسه بی رحمانه آنان را به مدت 17 ساعت با تهدید چاقو موردتجاوز و شکنجه قرار دادند.

تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1394

به نقل از آسوشیتد پرس :” کایلن کندی” 18 ساله به همراه “شان پاول”21 ساله پس از حمله ور شدن به دو دختر 14 ساله و ربودن آنان از صحنه های خشونت آمیز این درگیری و تجاوز فیلم گرفتند.
بر اساس این گزارش دو دختر نوجوان در مسیر مدرسه مورد حمله “کایلن” و “پاول” قرار گرفتند و پس از ربوده شدن ، دو نوجوان مسلح در حالی آنان را بی رحمانه با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار می دادند، از لحظه به لحظه  زجر کشیدن وشکنجه شدن قربانیان خود فیلم ضبط می کردند و آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند.
143068431115255102a

به گزارش پلیس، مهاجمین با قرار دادن چاقو بر روی گردن قربانیان از آنان فیلم می گرفتند و سپس در شبکه های اجتماعی با هدف ترویج اعمال تخریب و خشونت آمیز نسبت به نوجوانان وحشت زده ای که ربوده میشوند و مورد آزار و اذیت قرار میگیرند، منتشر می کردند.
” کایلن کندی” و”شان پاول” سنگدل دو دختر نوجوان را پس از ربودن به منزل مسکونی شان در هرتفوردشایر در لندن منتقل کردند و هر دو آنان را بیش از 17 ساعت وحشیانه مورد آزار و اذیت جنسی قرار دادند.

221068431115255102a

به گزارش پلیس، قربانیان این جنایت با استفاده از غفلت آنان که از فرط مصرف مشروبات الکلی نیمه بیهوش شده بودند موفق به فرار شدند و پس از رسیدن به اولین دفتر پلیس و شرح آنچه رخ داده بود از دو جوان شکایت کردند.
پس از چهره نگاری، این مجرمین سابقه دار شناسایی  و پلیس موفق به دستگیری آنان در منزل مسکونیشان شد.
به گفته پلیس پس از شرح قربانیان این حادثه از آنچه رخ داده بود مهاجمین سر دختران را به مدت بیش از 10 ثانیه در سه نوبت تحت فشار زیر آب قرار میدادند و با ریختن نمک داخل دهان، آنان را تا سر حد مرگ شکنجه می کردند.

334068431115255102a

به گفته “مایکل اسبهت” دادستان دادگاه به نقل از این خبرگزاری؛ ” کایلن کندی” و”شان پاول” با توجه به آنچه انجام داده اند باید به مدت طولانی به زندان محکوم شوند.
پس از دستگیری ” کایلن کندی” و “شان پاول”  و بررسی سوابق آنان و اقرار صریح به اقدام به سرقت، حمله به قصد غارت، آدم ربایی، حبس کاذب و دو اتهام آسیب جسمانی واقعی هر یک به صورت جداگانه به شش سال و سه ماه در یک موسسه بزهکاران جوان محکوم شدند.
همچنین آنان چندین فقره سابقه سرقت های خیابانی و انجام اعمال خشونت آمیز در بیرمنگام را نیز داشتند.
قاضی پس از رد صلاحیت آنان در خصوص آزاد بودن،  تبهکارن نوجوان را از “مجرمین خطرناک ”  برشمورد و در تعیین حکم آنان اظهار داشت :هیچ گونه ملاحضه ای با وجود اظهار ندامت مجرمین نباید در نظر گرفته شود.
این بدان معنی است که آنان به مدت سه سال به صورت موقت بازداشت شده اند و حکم نهایی آنان پس از تکمیل پرونده به دلیل وجود جرایم مشابه پس از محاکمه شدن اعلام خواهد شد

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

chek01

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران مبلغ چک پول چند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما