آموزش ناخن های دخترانه جذاب مد سال 2015

آموزش ناخن های دخترانه جذاب مد سال 2015

یادتان می آید که زمانی ابروهای باریک و ناخن های گرد با فرنچ های ساده مد شده بود؟ حالا می خواهیم ببینیم که امسال چه مدل ناخنی مد شده است؟

برای اینکه جواب سوال مان را بگیریم با دو آرایشگر حرفه ای، یکی در نیویورک و دیگری در لس آنجلس، مشورت کردیم و پاسخ آن ها را برایتان در اینجا آورده ایم.

ناخن بیضی- مربع داغ ترین مد ناخن امسال است. این شکل نیمی مربع و نیمی بیضی است و در واقع ناخن صافی است که گوشه هایش گرد شده است تا حالت طبیعی تری داشته باشد. به طور کلی مد سال 2015 زیبایی طبیعی است چه در آرایش چه در مو و ناخن. بعد از این مدت اخیر که ناخن های بلند و نوک تیز خیلی محبوب شده بود، به نظر می رسد که دنیای زیبایی دوباره به اصول سنتی زیبایی بازمی گردد و چهره ها و آرایش های طبیعی را تحسین می کند. درباره ناخن هم امسال، همانطور که گفتیم، ناخن های کوتاه با شکلی طبیعی بین بیضی و مربع مد شده است که با کوتاهی طبیعی که دارند همیشه تمیز و براق می مانند.

(توجه: برای مشاهده تصاویر در سایز بزرگ روی تصویر کلیک نمایید!)

مد سال 2015 ناخن و آموزش
مد سال 2015 ناخن و آموزش
مدل ناخن سال2015
مدل ناخن سال2015

سال پیش روی ناخن ها طراحی های عجیب و رنگ خای تیره بسیاری دیدیم اما امسال همه به دنبال رنگ های خنثی و ناخن هایی زنانه تر و شیک تر هستند. چه ناخن های کوتاه و نازک چه ناخنی بلند و محکم دارید این شکل به دستان شما خوب خواهد آمد پس یک سوهان ناخن بردارید و ناخن هایتان را صاف و گوشه های آن را گرد کنید تا دستانی شیک و به روز داشته باشید.

 

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

پوست و موی زیبا با الهام از طبیعت

پوست و موی زیبا با الهام از طبیعت

پوست و موی زیبا با الهام از طبیعت داشتن پوست و موی زیبا با روش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما