منصوریان: استقلالی‌ ها کاپیتان‌ شان را تنها نگذارند (اختصاصی استقلال جوان)

منصوریان: استقلالی‌ ها کاپیتان‌ شان را تنها نگذارند (اختصاصی استقلال جوان)

منصوریان: استقلالی‌ ها کاپیتان‌ شان را تنها نگذارند
منصوریان: استقلالی‌ ها کاپیتان‌ شان را تنها نگذارند

 

منصوریان در مصاحبه با وب سایت استقلال جوان اظهار داشت با حمایت هواداران استقلال اولین جام را برای نفت می‌آوریم

تیم نفت‌تهران که در این فصل فوق تصور و انتظار در نتیجه‌گیری موفق بوده و توانست تنها تیم ایرانی باشد که در سه جام برای قهرمانی مبارزه کند. در لیگ‌برتر که در آخرین روز و آخرین دقیقه در رتبه سوم ایستاد، در لیگ قهرمانان آسیا که موفق شد به جمع ۸ تیم برتر قاره صعود کرده و در جام‌حذفی هم که تا فینال مسابقات پیش رفته. فینالی که امروز برگزار می‌شود تا تکلیف تیم قهرمان در بازی سرنوشت بین دو تیم نفت تهران و ذوب‌آهن اصفهان انتخاب شود.

از آنجایی که هدایت تیم نفت تهران بر عهده علیرضا منصوریان می‌باشد، مربی جوانی که او را به عنوان یکی از اسطوره‌های استقلال و کاپیتان سابق این تیم می‌شناسیم، بی‌مناسبت ندیدیم که در روزنامه استقلال‌جوان که یک روزنامه هواداری استقلال است مصاحبه‌ای ویژه و خاص را با سرمربی جوان تیم نفت در آستانه این بازی بزرگ ترتیب دهیم. گفت‌و‌گویی که شرح آن را در زیر می‌خوانید.

*استقلال جوان: آقای منصوریان به بازی بزرگ رسیدیم. بازی که می‌تواند در تاریخ باشگاه نفت به ثبت برسد. روزی که شاید اولین جام در تاریخ باشگاه نفت به دست آید. آن هم توسط یک مربی جوان.

– البته ما امسال با تیم نفت خیلی کارها را برای اولین بار کردیم. مثلاً برای اولین بار صدر‌نشین لیگ‌برتر شدیم. برای اولین بار قهرمان نیم‌فصل شدیم. برای اولین بار بیشتر از یک بازیکن در ترکیب تیم‌ملی داشتیم. برای اولین بار در جام‌باشگاه‌های آسیا بازی کردیم و طبیعی بود که برای اولین بار هم نه تنها از مرحله گروهی صعود کنیم، بلکه به جمع هشت تیم برتر هم راه یابیم. امیدوارم این اولین‌ها را کسب اولین جام قهرمانی به طور اکمل به پایان برسانیم.

*استقلال جوان: در خصوص این بازی برای ما صحبت کنید.

– به نظر من دو تیم در شرایط نا برابر به دیدار هم می‌روند. تیم نفت در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت و ما دو بازی سنگین با تیم الاهلی داشتیم. به خصوص بازی دوم تیم ما که خارج از خانه بود و یک سفر طولانی و سخت را هم تجربه کردیم. حالا باید سه روز بعد از آن بازی به دیدار ذوب‌آهنی برویم که دو هفته راحت را پشت سر گذاشته و سرشار از انرژی می‌باشد. بازی دو تیم از نظر بدنی یک بازی برابر نیست.

*استقلال جوان: با این وجود به پیروزی در این بازی امیدوارید؟

– من به توانایی و غیرت بازیکنانم ایمان دارم و خیلی امیدوارم که از این بازی سربلند بیرون بیاییم.

*استقلال جوان: در بازی برگشت نفت و ذوب‌آهن با نتیجه سنگینی به حریف باختید. آن بازی و نتیجه‌اش روی روحیه بازیکنان تیم شما تأثیر منفی نمی‌گذارد؟

– آن بازی شرایط خاص خودش را داشت و این بازی هم شرایط خاص خودش را. اگر ملاک این است که ما در آن بازی شکست خوردیم، این را هم در نظر بگیرید که ما با خسته‌ترین تیم این فصل‌مان و در بد‌ترین روز ممکن‌مان در اصفهان سه گل هم به همین تیم ذوب‌آهن زدیم. البته من خودم این حرف‌ها را قبول ندارم و آن را ملاکی برای تعیین نتیجه این بازی نمی‌دانم.

*استقلال جوان: خیلی‌ها معتقدند که این دو تیم (نفت و ذوب‌آهن) بهترین تیم‌های این فصل فوتبال ایران بودند و بهترین فوتبال ممکن را بازی کردند.

– نظر خودم هم همین است. تیم‌های نفت و ذوب‌آهن فوتبالی مدرن و شناور را ارائه دادند و این باعث خوشحالی است که این دو تیم که هر دو نیز در رده‌های اول تا چهارم جدول ایستادند در فینال جام‌حذفی حضور دارند. این را به فال نیک می‌گیرم و مطمئن هستم که فارغ از نتیجه، بازی بسیار قشنگ و در کیفیت بالایی را شاهد خواهیم بود.

*استقلال جوان: آیا این بازی می‌تواند آخرین بازی باشد که علی منصوریان را روی نیمکت تیم نفت می‌بینیم؟

– برای این فصل قطعاً همین‌طور است. چون این آخرین بازی ما در این فصل است.

*استقلال جوان: منظور ما چیز دیگری بود و فکر می‌کنم که شما متوجه منظور ما شده باشید.

– دوست ندارم فضای این گفت و گو از حوزه فینال جام‌حذفی و تیم نفت خارج شود.

*استقلال جوان: کمی راحت‌تر صحبت کنیم. بالاخره شما در بین گزینه‌های استقلال هستید…

– (کلام ما را می‌برد و می‌گوید) من واقعاً به جز فینال جام‌حذفی و تیم نفت به چیز دیگری فکر نمی‌کنم، اما در مورد نفت اگر بخواهید این را می‌گویم که از روز اولی که با مدیران این مجموعه که جا دارد از یکایک آنها از اعضای هیأت امنا گرفته تا مدیریت باشگاه و دیگران تشکر کنم، صحبت می‌کردم، برای این تیم برنامه سه ساله داده بودم. ضمن اینکه قراردادم هم از نظر زمانی دو ساله بوده و تازه فصل اولش تمام شده.

*استقلال جوان: آیا می‌توان بازی نفت و ذوب‌آهن را یه جورایی دربی مربیان جوان سرخابی دانست؟

– من این بازی را اصلاً دربی نمی‌بینم. چون یک بازی بین دو تیم خوب نفت و ذوب‌آهن است.

*استقلال جوان: گویا اخیراً حمایت هواداران استقلال هم از تیم شما بیشتر شده. در آخرین بازی آسیایی شما اصلاً به نظر نمی‌رسید که این تیم نفت بدون تماشاگر است که به میدان رفته.

– فکر می‌کنم در بازی آخر ما در مقابل الاهلی چیزی بالغ بر ۱۵ هزار نفر برای حمایت از تیم نفت به ورزشگاه آمدند که من دست یکایک آنها را به گرمی می‌فشارم و باز هم مراتب ارادت و تشکر خودم را از آنها اعلام می‌کنم.

*استقلال جوان: فکر می‌کنید که در این بازی هم هواداران استقلال به حمایت شما بیایند؟

– من مطمئن هستم که این اتفاق خواهد افتاد. پیشاپیش نیز از همه استقلالی‌هایی که در فینال جام‌حذفی کاپیتان سابق تیم‌شان را تنها نمی‌گذارند تشکر می‌کنم. من به پشتگرمی هواداران استقلال که به حمایت تیم نفت می‌آیند به امید خدا نفت را قهرمان جام‌حذفی می‌کنم تا نخستین جام آسیایی را برای تیم نفت به ارمغان بیاورم.

*استقلال جوان: به عنوان سؤال آخر…

– بفرمائید.

*استقلال جوان: در نظر‌سنجی‌هایی که از هواداران استقلال به عمل آمده بیشترین اقبال از سوی هواداران استقلال به سمت شما بوده.

– واقعاً هواداران استقلال به من لطف دارند و من هم ممنون یکایک این عزیزان هستم. من هم به همان اندازه‌ای که هواداران استقلال مرا دوست دارند، دوست‌شان دارم.

*استقلال جوان: بعد از این حرف‌ها، واقعاً هیچ تماسی از سوی باشگاه استقلال با شما گرفته نشده؟

– راستش را بخواهید یک تماس خیلی کوچک در حد یک دقیقه که من هم گفتم به احترام تیم نفت فعلاً هیچ صحبتی نمی‌کنم. باور کنید همین. نه بیشتر و نه کمتر.

*استقلال جوان: ممنون که در این گفت و گو شرکت کردید.

– من هم از شما نهایت تشکر را دارم که در این مدت به بهانه حضور من در تیم نفت هوای این تیم را هم داشتید و به تیم نفت هم به چشم یک تیم استقلالی نگاه کردید.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%87%d8%a7%d9%86%db%8c-e1477043712268

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن ...

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما