کشور مهاجم به ایران پشیمان می‌ شود

کشور مهاجم به ایران پشیمان می‌ شود

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
کشور مهاجم به ایران پشیمان می‌شود

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: کشور مهاجم به ایران پشیمان و شکست خورده است.

کشور مهاجم به ایران پشیمان می‌ شود
کشور مهاجم به ایران پشیمان می‌ شود

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، آیت‌الله علی اسلامی در مراسم سالروز گرامیداشت آزادسازی خرمشهر که ظهر امروز در محل تیپ صاحب‌الامر (عج) برگزار شد با اشاره به اهمیت توجه قشرهای مختلف مردم به عملیات بیت‌المقدس و چگونگی آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: تحقق پیروزی در این عملیات به‌معنای پیروزی در جنگ برای رزمنده‌های ایرانی بود.

وی بیان کرد: صدام به همراه حامیان غربی خود و با تکیه بر نیروی تهاجمی گسترده‌ای که در اختیار داشت علاوه بر تجاوز فراوانی که مناطق و بخش‌های مختلف جمهوری اسلامی ایران داشت، در خصوص خرمشهر به اندازه‌ای از نیروهای دفاعی و بازدارنده برای عدم ورود و بازپس‌گیری این شهر به‌‌دست رزمنده‌های ایران استفاده کرده بود که تصور شکست در این منطقه را نیز نداشت.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: به دلیل اهمیت راهبردی و سیاسی که خرمشهر برای هر دو طرف جنگ داشت، تلاش بسیاری از سوی نیروهای رزمنده جمهوری اسلامی ایران و رژیم بعث عراق صورت گرفت تا این پیروزی مهم از سوی رزمنده‌ها صورت گیرد.

اسلامی ادامه داد: بر عموم مردم لازم است که با توجه به گرامیداشت فرهنگ برگرفته از دفاع مقدس در فعالیت‌های فرهنگی شرکت کنند و زمینه توسعه و ارتقای خدمات این برنامه‌های را در عرصه‌های مختلف فراهم کنند.

وی اضافه کرد: کشورهای غربی از ده‌ها سال گذشته و همراه با آغاز انقلاب اسلامی ایران به روش‌های مختلف با مسئولان و مردم جمهوری اسلامی ایران مخالفت کرده و تلاش داشتند فعالیت‌های گوناگونی را علیه مردم انجام دهند.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در حال حاضر توانایی جمهوری اسلامی ایران در امور و عرصه‌های مختلف دفاعی افزایش یافته و قادر به مقابله با هرگونه تهدید از سوی دشمنان خود است.

اسلامی با بیان اینکه رزمنده‌های انقلاب اسلامی ایران در حوزه‌های گوناگون اجرایی توانایی رزم و دفاع از مرز‌های آبی، خاکی و هوایی را دارند، اظهار کرد: کشورهای غربی و سردمداران نظام سلطه، روش‌های گوناگون تهاجم به مرزهای جمهوری اسلامی ایران را بررسی می‌کنند اما توانایی انجام چنین اقدامی را در خود نمی‌بینند.

وی خاطرنشان کرد: اکنون کشور ایران در عرصه‌های مختلف دفاعی و محیط‌های و اقلیم‌های گوناگون توانایی ورود و مقابله با دشمن را دارد و این امر برای دشمنان جمهوری اسلامی ایران در مناطق مختلف واضح و روشن است.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: توانایی جمهوری اسلامی و قابلیت گسترده امکانات فعلی جمهوری اسلامی ایران مورد توجه و تأیید سران و حاکمان کشورهای استکباری قرار دارد و کشور ایران را در عرصه‌های مختلف نظامی توانمند می‌دانند.

اسلامی مطرح کرد: در صورت بروز هرگونه تهاجم و اقدام خصمانه از سوی نظام سلطه، جمهوری اسلامی ایران توانایی برنامه‌ریزی و حضور مؤثر در زمینه‌ها و شرایط گوناگون را دارد که با یک هماهنگی، استحکام و همبستگی میان نیروهای نظامی و قشرهای مختلف مردم همراه است.

وی اضافه کرد: همبستگی که اکنون میان عموم نیروهای جمهوری اسلامی ایران وجود دارد برگرفته از فرهنگ توانمند دفاعی ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی بوده و می‌توانند در مقابل تهدیدهای جبهه کفر ایستادگی کنند.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: جوانان و قشرهای مختلف جامعه آماده‌تر از گذشته، دارای بصیرت روزافزون و دانش دفاعی بالا هستند که می‌توانند در عرصه‌های مختلف از این کشور دفاع لازم را انجام دهند.

اسلامی عنوان کرد: در صورت بروز هرگونه اقدام خصمانه و تجاوز به مرزهای آبی، خاکی و دریای جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های مختلف، کشور متجاوز پشیمان و بازنده است؛ چراکه نیروهای نظامی کشور ما توانایی حضور و مقابله با هر روش تهاجمی را برخوردار هستند.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

behnosh-tabatabaei06

جدایی مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی

جدایی مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی جدایی بهنوش طباطبایی از همسرش مهدی پاکدل جدیدا خبر ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما