ولایتمداری و بصیرت حضرت عباس(ع) سرمشق جانبازان و پاسداران انقلاب است

ولایتمداری و بصیرت حضرت عباس(ع) سرمشق جانبازان و پاسداران انقلاب است

فرماندار لنده:
ولایتمداری و بصیرت حضرت عباس(ع) سرمشق جانبازان و پاسداران انقلاب است

فرماندار لنده گفت: ولایتمداری و بصیرت ابالفضل عباس(ع) باید بیش از پیش مورد توجه جانبازان و پاسداران قرار گیرد تا به هدف و مقصود نهایی خود برسیم.

ولایتمداری و بصیرت حضرت عباس(ع) سرمشق جانبازان و پاسداران انقلاب است
ولایتمداری و بصیرت حضرت عباس(ع) سرمشق جانبازان و پاسداران انقلاب است

به گزارش خبرگزاری فارس از لنده، محمد مرادی بعد از ظهر امروز در دیدار با جانبازان شهرستان لنده با اشاره به معنای لغوی و اصطلاحی کلمه جانباز گفت: جانباز واژه مقدسی است  که رزمندگان و ایثارگران ایران اسلامی آن را از حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) به یادگار دارند.

وی با اشاره به سالروز فتح خرمشهر افزود: ایستادگی و صلابت ملت قهرمان ایران اسلامی در برابر دژخیمان زمان برای حفظ آرمان‌های انقلاب و دفاع از ارزش‌های اسلامی بوده که عده‌ای از آن‌ها با نثار خون خود و عده‌ای هم با تقدیم عضوی از بدن خود آن را عینیت بخشیدند.

فرماندار لنده تصریح کرد: امروز ایران اسلامی مفختر است که میزبان شهیدان زنده‌‌ای است که از هستی‌ خویش گذشتند تا پیام شهدا و امام شهدا را به نسل جوان و آینده انقلاب ابلاغ کنند.

مرادی افزود: جانبازان و دلاورمردان ایرانی  در راه صلابت و استواری نظام و انقلاب مقتدایشان امام حسین(ع) و علمدار کربلا عباس ابن علی(ع) بوده و ولایتمداری و عزم‌ راسخ‌ آن‌ها حماسه‌هایی همچون پد خندق، فتح خرمشهر و پیروزی‌ها و موفقیت‌های بسیار دیگری در عرصه‌های مختلف را نصیب ایران اسلامی کرده است.

وی عنوان داشت: امروز به برکت ایثار و گذشت پاسداران حریم ولایت و جانبازان راه عشق و ایثار، ایران اسلامی مقتدرانه در عرصه داخلی و بین‌المللی با شکوه و عظمت در برابر ابرقدرت‌ها ایستاده است.

این آزاده و جانباز دوران دفاع مقدس متذکر شد: جانبازان ما کاری همچون عقیله بنی‌هاشم(ع) و حضرت زین‌العابدین(ع) کرده و تا حقیقت و حقانیت ملت ایران بر همگان آشکار و اسلام ناب محمدی در سراسر جهان به حیات طیبه خود ادامه دهد.

مرادی یادآور شد: دیدار با جانبازان و خانواده‌های شهدا تقویت ایمان و انسجام ملت را دوچندان خواهد کرد و ما را در برابر توطئه‌ها و اهداف شوم دشمنان بیمه خواهد کرد.

وی افزود: امروز جانبازان ما باید بصیرت و هوشیاری ملت خود را با ارائه خاطرات و دستاوردهای عظیم خود بیش از گذشته تقویت کنند و آمادگی ملت را با این مهم افزایش دهند.

رئیس شورای اداری شهرستان لنده در پایان تأکید کرد: ولایتمداری و بصیرت ابوالفضل‌العباس(ع) باید بیش از پیش مورد توجه جانبازان و پاسداران قرار گیرد تا به هدف و مقصود نهایی خود برسیم.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%87%d8%a7%d9%86%db%8c-e1477043712268

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما