دلاوری رزمندگان برای حفظ ایران سرمایه‌ گذاری بزرگی در تاریخ است

دلاوری رزمندگان برای حفظ ایران سرمایه‌ گذاری بزرگی در تاریخ است

استاندار کردستان:
دلاوری رزمندگان برای حفظ ایران سرمایه‌گذاری بزرگی در تاریخ است

استاندار کردستان گفت: دلاوری و مجاهدت رزمندگان اسلام برای حفظ و ماندگاری ایران، سرمایه‌گذاری بزرگی در طول تاریخ به‌شمار می‌رود.

دلاوری رزمندگان برای حفظ ایران سرمایه‌گذاری بزرگی در تاریخ است
دلاوری رزمندگان برای حفظ ایران سرمایه‌گذاری بزرگی در تاریخ است

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، عبدالمحمد زاهدی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت میلاد حضرت عباس(ع) و روز جانباز که به‌همت بنیاد شهید کردستان و با حضور مسئولان استانی و خانوده‌های شهدا و جانبازان در مجتمع نور شهر سنندج برگزار شد، با اشاره به اینکه امسال روز جانباز مبارک‌تر از همیشه است، اظهار کرد: روز جانباز امسال سالروز آزادسازی خرمشهر را که یک مناسبت امیدآفرین به شمار می‌رود در درون خود جای داده است و این بیانگر آن است که اتفاقاتی که از آغاز خلقت انسان روی می‌دهد تاکنون همگی به‌هم پیوسته هستند.

وی هر تحولی را مقدمه تحولات دیگر و هر تغییری را مقدمه تغییر بزرگتری برشمرد و افزود: هشت سال جنگ تحمیلی، پیروزی انقلاب اسلامی و سایر دوران‌های تاریخی همگی برای حفظ اقتدار ایران اسلامی است که امروز ما به داشتن این نظام به خود می‌بالیم.

وی با بیا اینکه ملتی که تاریخ خود را خوب نشناسد یقینا آینده خودش را نمی‌تواند پیش‌بینی کند، افزود: آنچه که در طول سال‌های دفاع مقدس اتفاق افتاد ارتباط مستقیم با انقلاب اسلامی دارد زیرا همه حوادث در همدیگر تاثیر جدی دارند.

استاندار کردستان یادآور شد: اگر نگاهی به کشورهای دیگر داشته باشیم و خودمان را با آنها مقایسه کنیم می‌فهمیم سرمایه‌گذاری که در طول انقلاب و دفاع مقدس انجام داده‌ایم برای حفظ مملکت و امنیت و آسایش آن بوده است و ما امروز این امنیت و پیشرفت را مرهون ایثارگری‌ها و رشادت‌های شهیدان و جانبازان انقلاب هستیم.

زاهدی بیان کرد: مردم و رزمندگان ما هشت سال با تجاوزگران بعثی درگیر جنگ بودند و سرانجام به پیروزی رسیدند و نگذاشتند یک وجب از خاک مقدس ایران به دست دشمنان بعثی بیفتد.

این مقام مسئول افزود: با دلاوری‌های رزمندگان و جانبازان و آزادگان که در سال‌های دفاع مقدس از خود نشان دادند امروز دیگر متجاوزگران جرات نمی‌کنند به ایران تجاوز کنند.

زاهدی با بیان اینکه دشمنان از راه‌های مختلف می‌خواستند به ایران صدمه بزنند، اضافه کرد: دشمنان 8سال جنگ تحمیلی بر ما وارد کردند که از این طریق هم موفق نشدند و بعد راه دوم را برگزیدند و آن تحریم ملت ایران بود و گرچه ملت ایران با تحریم سختی‌های زیادی متحمل شد اما هرگز دشمنان نتوانستند به ایران ضربه وارد کنند زیرا مردم با دولت همراه بودند.

وی افزود: بنابراین دشمنان گزینه سوم را انتخاب کردند و آن مذاکره بود که سربازان دیپلماسی ما در این مذاکرات روز به روز موفق‌تر می‌شوند و نقشه‌های دشمنان را نقش برآب می‌کنند.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

chek01

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران مبلغ چک پول چند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما