خیران مدرسه‌ ساز در تکمیل پروژه‌ های آبیک مسئولان را یاری رسانند

خیران مدرسه‌ ساز در تکمیل پروژه‌ های آبیک مسئولان را یاری رسانند

مدیر آموزش و پرورش آبیک:
خیران مدرسه‌ساز در تکمیل پروژه‌های آبیک مسئولان را یاری رسانند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک گفت: از خیران مدرسه‌ساز درخواست می‌شود در تکمیل پروژه‌های این شهرستان به ویژه پروژه‌های آموزشی بخش بشاریات مسئولان را یاری رسانند.

خیران مدرسه‌ساز در تکمیل پروژه‌های آبیک مسئولان را یاری رسانند
خیران مدرسه‌ساز در تکمیل پروژه‌های آبیک مسئولان را یاری رسانند

به گزارش خبرگزاری فارس از آبیک، مهرداد یحیایی ظهر امروز در نهمین جشنواره خیران مدرسه‌ساز شهرستان آبیک که در سالن سمائیان این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: هرساله مشارکت خیران مدرسه‌ساز در امر مدرسه‌سازی و کمک به آموزش و پرورش افزایش می‌یابد؛ این در حالی است که در داخل کشور 5 هزار نفر خیر مدرسه‌ساز و در خارج از کشور یک هزار خیر مدرسه‌ساز وجود دارد.

وی افزود: مشارکت خیران در امر مدرسه‌سازی، تبدیل سرمایه دنیوی برای آخرت است، چراکه آخرت باطن همین دنیا است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک ادامه داد: 200 هزار مدرسه در کشور از سوی خیران مدرسه‌ساز و بر اساس باورهای دینی و مذهبی آنها احداث شده است که کار بزرگ و ماندگار محسوب می‌شود.

یحیایی تصریح کرد: خیران مدرسه‌ساز با نیت و انگیزه الهی دست آموزش و پرورش را در امر مدرسه‌سازی گرفته‌اند که لازم است آحاد جامعه نیز در امر کمک به آموزش و پرورش مشارکت کنند.

این مسئول اظهار امیدواری کرد: با مشارکت خیران و مردم بتوان در راستای تحقق اهداف آموزش و پرورش و امر تعلیم و تربیت گام‌های ارزنده‌ای برداشته شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک خاطرنشان کرد: از خیران مدرسه‌ساز درخواست می‌شود در تکمیل پروژه‌های این شهرستان به ویژه پروژه‌های آموزشی بخش بشاریات مسئولان را یاری رسانند.

یحیایی اذعان کرد: اگر انسان در زمان تقسیم ارث و میراث بین فرزندانش، مقداری از اموال را نیز برای خود ذخیره کند و برای کار نیک قرار دهد از ثواب و اجر بسیاری در آخرت بهره‌مند می‌شود.

فرماندار آبیک نیز در این جشنواره گفت: مشارکت در امر پول نمی‌خواهد بلکه دل می‌خواهد، سود و منفعت کار خیر انسان در دنیا و آخرت نصیبش می‌شود.

عبدالحسین داداشی اضافه کرد: از خیرانی که قول مساعد احداث مدرسه 12 کلاسه در شهر آبیک را داده‌اند درخواست می‌شود در مدت کمتر از یک سال نسبت به ساخت مدرسه 12 کلاسه شهرک فردوس اقدام کنند.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d8%b1%d9%86%da%af-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2017-1

رنگ سال 2017 یاسی و بنفش

رنگ سال 2017 یاسی و بنفش رنگ یاسی و بنفش رنگ سال 2017 اعلام شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما