بنیه مالی تیم تراکتورسازی ضعیف است دولت باید به تیم تراکتورسازی تبریز کمک کند

بنیه مالی تیم تراکتورسازی ضعیف است دولت باید به تیم تراکتورسازی تبریز کمک کند

عضو شورای شهر تبریز:
بنیه مالی تراکتور ضعیف است/ دولت به تراکتور کمک کند

عضو شورای شهر تبریز خواستار اختصاص 5 میلیارد تومان از سوی ریاست‌جمهوری به تیم تراکتورسازی تبریز شد، گفت: بنیه مالی تیم تراکتور با توجه به تیم‌های ثروتمند سال آینده لیگ، اجازه قهرمانی را به تراکتورسازی نخواهد داد.

بنیه مالی تراکتور ضعیف است/ دولت به تراکتور کمک کند
بنیه مالی تراکتور ضعیف است/ دولت به تراکتور کمک کند

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدحسین جعفری ظهر امروز در جلسه امروز شورای شهر تبریز با اشاره اینکه مطالبات مردم در مورد تراکتور در دو حوزه است، اظهار داشت: یکی از این موارد بحث داوری است که واضح است و بحث دوم اتفاقات پایانی بازی است.

عضو شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه مردم ما مردمی آگاه و شجاع هستند که خودشان می‌دانند چه اتفاقاتی افتاده است، گفت: من در روز استقبال از رئیس‌جمهور بین مردم عادی بودم و مردم به عنوان یک مسئول از من پاسخ می‌خواستند.

جعفری با اشاره به اینکه در میان مردم عده‌ای اتفاقات پایانی بازی را به افرادی از تیم سپاهان نسبت می‌دانند که خبر دروغ را برای قهرمانی تیم خود منتشر کردند گفت: بعضی نیز از دلالانی در این میان نام می‌برند.

وی با اشاره بر اینکه در روز استقبال هم طی پیامکی به استاندار به این مسئله تاکید کرده‌ام، گفت: مدیریت مردمی که به این مسئله اعتراض داشتند امکان ندارد و حالا که رئیس جمهور گفته تراکتورسازی تنها به آذربایجان تعلق ندارد پیشنهاد می‌دهم رئیس جمهور 5 میلیارد تومان کمک مالی برای حضور تراکتورسازی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا اختصاص دهد تا این تیم بتواند در بهترین شرایط در این مسابقات شرکت کند.

عضو شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه در دوره ریاست جمهوری گذشته نیز وقتی در مورد شرایط تیم به رئیس‌جمهور توضیح دادیم، رقم قابل ملاحظه‌ای به تیم کمک شد، گفت: لازم است با کمک مالی به تیم به نوعی این مسئله جبران شود چرا که کاپ امسال از دست رفته و بنیه مالی تیم تراکتور با توجه به تیم‌های ثروتمند سال آینده لیگ، اجازه قهرمانی را به تراکتورسازی نخواهد داد.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

chek01

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران مبلغ چک پول چند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما