تلاش همسران و خانواده‌های جانبازان کمتر از مقام جانبازی نیست

تلاش همسران و خانواده‌های جانبازان کمتر از مقام جانبازی نیست

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تهران:
تلاش همسران و خانواده‌های جانبازان کمتر از مقام جانبازی نیست

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه تلاش همسران و خانواده‌های جانبازان کمتر از مقام جانبازی نیست، گفت: تمام مسئولان باید برای کاهش مشکلات آنها بکوشند.

تلاش همسران و خانواده‌های جانبازان کمتر از مقام جانبازی نیست
تلاش همسران و خانواده‌های جانبازان کمتر از مقام جانبازی نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، نادر نصیری عصر امروز در آیین تجلیل از جانبازان و ایثارگران شهرستان دماوند که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند و شهرداری دماوند در سالن شهرک امامیه این شهر برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه اظهار داشت: بسیار خرسند هستیم که امروز بهانه‌ای شد تا در جمع معنوی جانبازان و ایثارگران دماوند حضور پیدا کنیم.

وی افزود: از عنایت درک معرفت تمام مسئولان شهرستان دماوند که در این مراسم باشکوه حضور پیدا کردند و همواره برای رفع مشکلات جانبازان و ایثارگران تلاش می‌کنند، قدردانی می‌کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران تصریح کرد: امروز به‌عنوان خدمت‌گزار در این نهاد، در مقام سپاس از کسانی قرار داریم که اعضای بدن و بهترین لحظاتی که می‌توانستند در این سال‌ها داشته باشند را برای استقلال و آزادی کشور تقدیم کردند.

نصیری گفت: وقتی‌که رهبر معظم انقلاب جانبازان را مظهر گذشت می‌دانند و امام راحل می‌فرمایند که هرچه نظام مقدس ایران اسلامی به دست آورده، مدیون مجاهدت‌های شهدا و ایثارگران است، یعنی حجت بر ما تمام شده است و نیازی نداریم که عظمت کار شهیدان و ایثارگران را در جامعه تبیین کنیم.

وی با بیان اینکه هر آنچه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های بین‌المللی به دست آورده برگرفته از تلاش‌های شهدا و ایثارگران است، افزود: در مدت 28 سال است که با جانبازان و ایثارگران زندگی کرده‌ام و مشکلات آنها را به خوبی می‌دانم.

مدیرکل بنیاد و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به اینکه زحمات و تلاش‌های خانواده‌ و همسران جانبازان کمتر از مقام جانبازی نیست، گفت: همسران و خانواده‌های معزز جانبازان در طول حضور آنها در جبهه‌های هشت سال دفاع مقدس سختی‌های زیادی را تحمل کردند.

نصیری با بیان اینکه امروز باید تلاش‌های همسران و خانواده‌های معزز جانبازان نیز در جامعه دیده شود، بیان کرد: تمام مسئولان باید در کاهش مشکلات و بهبود وضع معیشتی جانبازان و ایثارگران تلاش کنند.

وی ادامه داد: گرچه تمام مسئولان نظام به دنبال این هستند تا مشکلات جانبازان روز‌به‌روز کاهش پیدا کند اما واقعیت این است که هرچقدر در این جهت تلاش کنیم تا روز قیامت مدیون ایثارگری و فداکاری‌های آنها هستیم.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

chek01

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران مبلغ چک پول چند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما