افت شدید منابع آب در شهرستان دشتستان

افت شدید منابع آب در شهرستان دشتستان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر خبر داد
افت شدید منابع آب در شهرستان دشتستان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر از افت شدید منابع آب در شهرستان دشتستان خبر داد.

افت شدید منابع آب در شهرستان دشتستان
افت شدید منابع آب در شهرستان دشتستان

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، شاپور رجایی ظهر امروز در نشست شورای منابع آب استان بوشهر اظهار داشت: تامین آب مردم به ویژه آب شرب و آب کشاورزی مورد توجه و تاکید مسئولان آب استان قرار دارد.

وی افزود: تلاش برای رضایتمندی مردم در شهرستان‌های مختلف در دستور کار قرار دارد و امیدوار هستیم با اهتمام شبانه‌روزی به اهداف مورد نظر برسیم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر خاطرنشان کرد: حفر چاه‌های غیرمجاز از مهم‌ترین دغدغه‌های این مجموعه است و به شدت با متخلفان برخورد خواهیم کرد.

رجایی با بیان اینکه چاه‌های غیرمجاز حفاری شده پس از سال 85 خط قرمز وزارت نیرو است تصریح کرد: این چاه‌های غیرمجاز باید در کمترین زمان ممکن پر شوند تا به منابع آب زیرزمینی لطمه‌ای وارد نشود.

وی به وضعیت نامطلوب منابع زیرزمینی دشتستان اشاره و تاکید کرد: منابع آبی در این شهرستان به‌ شدت افت کرده و در حال خشک شدن است و اگر این وضعیت ادامه پیدا کند تا پایان سال 94 به وضعیت ممنوعه در این حوزه می‌رسیم.

مدیرعامل شرکت آب استان بوشهر با ابراز نگرانی از  توسعه بی رویه نخیلات در دشتستان گفت: هم‌اکنون در شبکه دالکی نخل‌های جدید کشت می‌شود که به منافع عمومی ضرر می‌رساند و با آن برخورد می‌شود.

رجایی با بیان اینکه کاشت و توسعه نخیلات در دشتستان متوقف می‌شود افزود: باید با تدابیر لازم به مقابله با بحران کم‌آبی برویم.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%87%d8%a7%d9%86%db%8c-e1477043712268

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما