کشف 460 کیلوگرم موادمخدر در عملیات شبانه پلیس سراوان

کشف 460 کیلوگرم موادمخدر در عملیات شبانه پلیس سراوان

رئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان خبر داد
2 کشته و یک مجروح در حوادث رانندگی سیستان و بلوچستان

رئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان از کشته و مجروح شدن ۳ نفر در حوادث رانندگی طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

کشف 460 کیلوگرم موادمخدر در عملیات شبانه پلیس سراوان
کشف 460 کیلوگرم موادمخدر در عملیات شبانه پلیس سراوان

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان، محمدرضا کورسی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبتنی بر برخورد یک دستگاه سواری پراید با شی ثابت در کیلومتر 110 محور نیکشهر- فرعی چانف، بلافاصله گشت تصادفات جهت بررسی در محل حادثه حاضر شدند.

رئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این حادثه، یک دستگاه سواری پراید به علت عدم توجه کافی به جلو با یک شیء ثابت ـ به علت عدم استفاده از علایم هشداردهنده کافی از سوی راه و شهرسازی- بر خورد کرده که بر اثر شدت ضربه وارده راننده سواری پراید در محل حادثه جان خود را از دست داده و یکی دیگر از سرنشینان سواری پراید نیز مجروح شد.

وی با اشاره به برخورد یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه موتورسیکلت در کیلومتر 82 جاده چابهار‌ ـ فرعی پلان گفت: دراین حادثه یک دستگاه سواری پراید در شرایط جوی صاف و در راه دو طرفه به علت انحراف به چپ با یک دستگاه موتور سیکلت برخورد می‌کند که به علت شدت ضربه وارده راننده موتورسیکلت در دم جان خود را از دست می‌دهد.

کورسی با اشاره به اینکه محورهای جنوب استان دو طرفه می‌باشد از رانندگانی که قصد تردد در این جاده ها را دارند خواست: از انجام تخلفات حادثه‌ساز به ویژه انحراف به چپ خودداری کنند و با توجه کافی به جلو تردد کنند تا سفری ایمن و به دور از حادثه داشته باشند.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d8%b1%d9%86%da%af-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2017-1

رنگ سال 2017 یاسی و بنفش

رنگ سال 2017 یاسی و بنفش رنگ یاسی و بنفش رنگ سال 2017 اعلام شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما