همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در شهرکیان برگزار می‌شود

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در شهرکیان برگزار می‌شود

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در شهرکیان برگزار می‌شود
همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در شهرکیان برگزار می‌شود

 

اصغر قهرمان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد با تبریک ایام شعبانیه اظهار کرد: به مناسبت گرامی‌داشت روز سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در شهر کیان برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش با حضور نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی و معاون امور ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری و اعضای شورای اسلامی شهر کیان برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهر کیان خاطر نشان کرد: همایش پیاده‌روی خانوادگی شهرکیان روز جمعه یکم خرداد ماه ساعت هفت صبح از مقابل شهرداری این شهر آغاز می‌شود.

قهرمان توسعه ورزش همگانی، ایجاد سلامت پایدار جامعه، ایجاد شادی و نشاط در خانواده، فراهم کردن محیطی سالم و شاداب را از جمله اهداف این برنامه برشمرد.

وی بیان داشت: این همایش با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرکرد، هیئت ورزش ورزش‌های همگانی این شهرستان و شورای اسلامی شهر کیان برگزار می‌شود.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهر کیان افزود: ورزش‌های همگانی تاثیرات مثبت و به سزایی در زندگی افراد دارد و امروزه متاسفانه زندگی ماشینی بر زندگی سنتی مردم غالب شده است.

قهرمان اظهار داشت: نشاط اجتماعی و ورزش همگانی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌شود.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهر کیان اهداء دوچرخه، کمک هزینه سفرهای زیارتی، لوازم خانگی، وسایل ورزشی و کارت هدیه را از جوایز این همایش پیاده‌‌روی عنوان کرد.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

raghs02

کلاس آموزش رقص مختلط پسر و دختر توسط بازیگر زن ایرانی

کلاس آموزش رقص مختلط پسر و دختر توسط بازیگر زن ایرانی کلاس های آموزش رقص ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغات X
بستن تبلیغات X

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما