لزوم رفع خطای تجهیزات توزیع برق در ایلام

لزوم رفع خطای تجهیزات توزیع برق در ایلام

لزوم رفع خطای تجهیزات توزیع برق در ایلام
لزوم رفع خطای تجهیزات توزیع برق در ایلام

 

هادی شیرخانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: بیشتر برای روشنی معابر و زمان‌سنجی قطع و وصل شدن چراغ‌های معابر از “فوفوسر” استفاده می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام گفت: جدیدا برای کاهش خطاهای موجود و جلوگیری اسراف و هدر رفت از ساعت نجومی در روشنی معابر استفاده می‌شود که نتایج خوبی در بر داشته است.

وی ادامه داد: در این دستگاه زمان طلوع و غروب مناطق مختلف کشور در آن تعریف شده و قرار است همه تجهیزات روشنی معابر ایلام به این سیستم مجهز شود.

این مسئول اضافه کرد: سعی می‌شود با نصب این تجهیزات جدید مانع روشنایی معابر در روز باشیم تا در اسراف نیرو کار مقابله‌ای صورت پذیرد. این شرکت تمام توان خود را صرف ارائه خدمات مطلوب به مردم استان ایلام کرده است.

شیرخانی تصریح کرد: شرکت توزیع برق استان ایلام از همه شهروندان ایلامی می‌خواهد با این شرکت در مصرف برق در زمان‌های پیک نهایت همکاری را داشته باشند تا شاهد خاموشی در استان ایلام نباشیم و بدون تردید بدون همکاری مردم استان برنامه‌های این شرکت اجرایی نخواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام گفت: این شرکت با برنامه‌ریزی‌های خود در تلاش برای توزیع برق برای همه شهروندان و مشترکین برق بوده که در این راستا به شدت نیازمند تعامل و همکاری مشترکین در مصرف بهینه برق هستیم.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

chek01

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران مبلغ چک پول چند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما