طرح‌ های پیشنهادی برای رفع مشکل ترافیکی بانه کاربردی باشد

طرح‌ های پیشنهادی برای رفع مشکل ترافیکی بانه کاربردی باشد

طرح‌ های پیشنهادی برای رفع مشکل ترافیکی بانه کاربردی باشد
طرح‌ های پیشنهادی برای رفع مشکل ترافیکی بانه کاربردی باشد

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بانه، نژاد شهیدی صبح امروز در جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی شهرستان بانه اظهار داشت: بر این اساس تمامی دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط باید برای حل این مسئله تلاش‌های اساسی صورت دهند.

وی با بیان اینکه طرح‌های پیشنهادی برای حل مشکل ترافیکی شهر بانه باید کاربردی و آینده‌نگرانه باشد، عنوان کرد: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که این مسئله دیگر به عنوان یک دغدغه در این شهرستان مطرح نباشد.

شهیدی بیان کرد: بانه با توجه به وضعیت ویژه‌ای که دارد پذیرای خیل عظیمی از گردشگران از سراسر کشور است و این امر به‌ویژه در روزهای تعطیل مشکلات ترافیکی فراوانی برای شهر ایجاد می‌کند.

معاون سیاسی فرمانداری بانه فرهنگ‌سازی برای رفع مشکلات ترافیکی را مهم دانست و گفت: فرهنگ‌سازی و الزام عمومی به رعایت حقوق شهروندی می‌تواند بسیاری از مشکلات مربوط به این حوزه را رفع کند.

وی احداث پارکینگ به‌ویژه در مجتمع‌های تجاری را مهم برشمرد و گفت: این اقدام می‌تواند نقش به‌سزایی در کاهش بار ترافیکی مناطق پرازدحام شهر داشته باشد.

شهیدی همچنین ساخت پارکینگ در ورودی شهر بانه را در کاهش معضلات ترافیکی اثرگذار ارزیابی کرد و اظهار داشت: در این مورد باید تمهیدات لازم برای تردد مسافران و گردشگران به داخل شهر و استفاده از بازار فراهم شود.

معاون سیاسی فرمانداری بانه گفت: حل مشکل ترافیکی شهر بانه از نیازهای اساسی است، که باید تمامی نهادهای متولی با برنامه‌ریزی برای رفع آن تلاش کنند.

شهیدی در ادامه جلسه به لزوم نظارت بر عملکرد نانوایی‌ها تاکید کرد و گفت: نان از مایحتاج اساسی خانواده‌هاست و باید نهادهای مرتبط در این زمینه بر عملکرد نانوایی‌ها نظارت کافی داشته باشند.

وی در پایان عنوان کرد: معرفی و تشویق نانوایی‌های که در خدمت‌رسانی به مردم عملکرد قابل قبولی دارند می‌تواند در عملکرد سایر نانوایی‌ها نیز تاثیرات خوب و مثبتی داشته باشد.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

raghs02

کلاس آموزش رقص مختلط پسر و دختر توسط بازیگر زن ایرانی

کلاس آموزش رقص مختلط پسر و دختر توسط بازیگر زن ایرانی کلاس های آموزش رقص ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما