سلیمی: کادرفنی تیم ملی من را شگفت زده کرد/ امسال حداقل حق‌ فولاد کسب سهمیه بود

سلیمی: کادرفنی تیم ملی من را شگفت زده کرد/ امسال حداقل حق‌ فولاد کسب سهمیه بود

سلیمی: کادرفنی تیم ملی من را شگفت زده کرد/ امسال حداقل حق‌ فولاد کسب سهمیه بود
سلیمی: کادرفنی تیم ملی من را شگفت زده کرد/ امسال حداقل حق‌ فولاد کسب سهمیه بود

 

به گزارش خبرگزاری فارس،‌علی سلیمی در چهاردهمین دوره لیگ برتر عملکرد بسیار خوبی داشت و یکی از بهترین بازیکنان فولاد خوزستان بود. این دروازه‌بان در 16 مسابقه دروازه تیمش را بسته نگه داشت و رکورددار کلین‌شیت در لیگ چهاردهم بود. وی توانست با عملکرد خوبش نظر مثبت کادر فنی تیم ملی را جلب کند و در لیست جدید کارلوس کی‌روش قرار بگیرد.

سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد مسائل مختلف صحبت کرد.

فارس: به اردوی جدید تیم ملی دعوت شدی در این مورد صحبت می‌کنی؟

از این اتفاق خیلی خوشحالم. هر کس به جایی می‌رسد به پشتوانه تلاش و زحمت است. فکر می‌کنم امسال سختی‌ زیادی را تحمل کردم و شاید هم در روزهایی که خیلی از بازیکنان استراحت می‌کردند با برنامه‌ای که داشتم تمرین انجام دادم. به خاطر اهداف مدنظرم سختی‌های زیادی را تحمل کردم و خدا را شکر به هدفم رسیدم.

فارس: فکر می‌کردی به اردوی تیم ملی دعوت شوی؟

واقعا خدا را شکر می‌کنم. کادر فنی تیم ملی با انتخابی که انجام داد من را شگفت‌زده کرد. خوشبختانه هیچ چیز از نظر کادر فنی پنهان نمی‌ماند. از شنیدن نامم در لیست تیم ملی واقعا خوشحال شدم و جواب زحمات و سختی‌هایی که کشیدم و تلاشی که کادر فنی و مربی دروازه‌بانانمان انجام دادند را گرفتم.

فارس: به نظر می‌رسد با مربی گلرهای فولاد هم رابطه نزدیکی داری.

جا دارد از دارابپور تشکر کنم. او واقعا به من کمک زیادی کرده است. با دارابپور  قبل از حضور فرکی دو سال کار کرده بودم و کاملا روحیات یکدیگر را می‌شناختیم. او به طور دقیق از میزان توانایی‌ام آگاهی داشت و وقت خود را کاملا صرف تمرین مربی دروازه‌بانان می‌کرد. او همیشه توصیه‌های خوبی به من داشته است. بازگشت دوباره دارابپور به فولاد خوزستان امسال کمک زیادی کرد و خوشبختانه در کنار یکدیگر فصل خوبی را پشت سر  گذاشتیم.

فارس: امسال با بحث نگه داشتن دروازه‌ فولاد در 16 مسابقه رکورددار کلین‌شیت شدی.

اگر بگویم به خاطر این مسئله خیلی خوشحال نیستم دروغ گفتم و اگر هم بگویم تمام هدفم رکورد زدن بوده است باز هم حقیقت را بر زبان جاری نکردم. این آمار را یک نکته مثبت برای خودم می‌بینم و از رقم خوردن آن خوشحال هستم البته این آمار متعلق به تمامی تیم است. کل مجموعه فولاد در امر دفاع قوی بوده که توانستیم این رکورد را به جای بگذاریم. تمام تیم زحمت کشیدند و این رکورد متعلق به همه تیم اما به اسم من مطرح شده است. به شخصه باید از تمام هم‌تیمی‌هایم به خاطر زحمتی که کشیدند و عملکرد خوبی که داشتند تشکر کنم.

فارس: رسیدن به تیم ملی یک بحث و حفظ پیراهن آن بحث دیگری است. فکر می‌کنی بتوانی نظر کادر فنی را برای ماندن در تیم ملی‌ جلب کنی؟

رسیدن به تیم ملی بسیار سخت است. من برای این کار تلاش زیادی کردم. خوشبختانه توانسته‌ام نظر نسبی کادر فنی تیم ملی را جلب کنم و نامم در لیست قرار بگیرد. سایر مسائل و اینکه ماندنم در تیم ملی تداوم پیدا کند بستگی به تمرینات داخل اردو و دید مربیان دارد. امیدوارم با کمک خدا به شکلی کار کنم که نر مثبت کادر فنی جلب شود و مدت‌ها بتوانم در خدمت تیم ملی باشم و از تجربیات مربیان هم استفاده کنم.

فارس: فولاد خوزستان به دلیل تفاضل گل سهمیه آسیا را به دست نیاورد. در این مورد صحبت نمی‌کنی؟

متاسفانه در اواخر لیگ به خاطر کمبود بازیکن واقعا از لحاظ بدنی خسته شدیم و سهمیه را از دست دادیم ولی این مسئله چیزی از ارزش‌هایمان کم نمی‌کند. یک سال سخت را سپری کردیم و کمترین حق ما کسب سهمیه آسیا بود. البته اعتقاد دارم اگر باهوش‌تر بودیم می‌توانستیم به قهرمانی برسیم. قسمت نبود این اتفاق بیفتد اما با تمام توان تلاش می‌کنیم تا در فصل آینده نتایج بهتری بگیریم.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

chek01

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران مبلغ چک پول چند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما