دانشگاه آزاد قزوین میزبان کنفرانس ملی مهندسی عمران و محیط زیست

دانشگاه آزاد قزوین میزبان کنفرانس ملی مهندسی عمران و محیط زیست

دانشگاه آزاد قزوین میزبان کنفرانس ملی مهندسی عمران و محیط زیست
دانشگاه آزاد قزوین میزبان کنفرانس ملی مهندسی عمران و محیط زیست

 

سید امیرحسین هاشمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به برگزاری کنفرانس ملی مهندسی عمران و محیط زیست در قزوین، اظهار کرد: این کنفرانس با هدف ارائه آخرین پژوهش‌ها و تحقیقات انجام شده در زمینه عمران و محیط زیست با حضور استادان بنام بین‌المللی، دوم خرداد ماه جاری در آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می‌شود.

وی افزود: پروفسور صنایعی از چهره‌های برتر مهندسی زلزله در دنیا و استاد تمام دانشگاه TUFTS آمریکا در این کنفرانس سخنرانی خواهد کرد؛ زمینه تحقیقاتی وی در خصوص سلامت سازه‌ها است و وی جز محققان برجسته دنیا در این زمینه به شمار می‌آید.

دبیر اجرایی کنفرانس ملی مهندسی عمران و محیط زیست در ادامه با اشاره به حضور پرفسور محسن غفوری آشتیانی در این کنفرانس عنوان کرد: وی مؤسس و رئیس سابق و عضو هیئت علمی پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله و همچنین استاد دانشگاه ویرجینیای آمریکابوده و پروفسور قدرت امیری استاد دانشگاه علم و صنعت دیگر میهمان این کنفرانس است.

این مسئول با اشاره به مقاله‌های دریافت شده از علاقمندان شرکت در این کنفرانس خاطرنشان کرد: در مدت زمان تعیین شده 350 مقاله برای ارائه در این کنفرانس از سوی علاقمندان ارسال و پس از داوری 237 مقاله پذیرش شد.

هاشمی اظهار داشت: از آن جایی که یکی از اهداف کنفرانس ارتقای سطح علمی مهندسان فعال در حوزه صنعت ساختمان و آشنایی با آخرین دستاوردهای پژوهشی در این حوزه است کلاس‌های آموزشی در زمینه طراحی، نظارت و اجرا توسط استادان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در حاشیه این کنفرانس برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی کنفرانس ملی مهندسی عمران و محیط زیست اضافه کرد: این کنفرانس با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین و نهادهای مرتبط با صنعت ساختمان از جمله اداره‌کل راه و شهرسازی، شهرداری و استانداری، سازمان بسیج مهندسی و شرکت‌های تولیدی مرتبط با صنعت ساختمان برگزار می‌شود.

معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده عمران و نقشه‌برداری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین افزود: همچنین تعداد زیادی از مهندسان فعال در حوزه صنعت ساختمان در کنار محققان، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این محفل علمی حضور خواهند داشت.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%87%d8%a7%d9%86%db%8c-e1477043712268

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما