حضور رؤسای انجمن‌های دوستی 5 قاره دنیا در کاشان

حضور رؤسای انجمن‌های دوستی 5 قاره دنیا در کاشان

حضور رؤسای انجمن‌های دوستی 5 قاره دنیا در کاشان
حضور رؤسای انجمن‌های دوستی 5 قاره دنیا در کاشان

 

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، نائب رئیس شبکه انجمن‌های دوستی ایران با سایر کشورها صبح امروز در مراسم استقبال از رؤسا و نمایندگان انجمن‌های دوستی 35 کشور دنیا در مشهد اردهال از توابع این شهرستان، از انجمن‌های دوستی به عنوان پل ارتباطی برای معرفی ایران به سایر کشورها نام برد.

رضا سیدان اظهار کرد: انجمن دوستی یک انجمن غیرسیاسی و غیردولتی هستند که فعالیت‌های فرهنگی داشته و هر کدام دارای چهار کمیته مستقل هستند.

به گفته وی، انجمن‌های دوستی که بعد از انقلاب به عنوان یک پدیده جدید به وجود آمده به منظور ایجاد ارتباط و جلسات هم‌اندیشی اقدام به تشکیل شبکه انجمن‌های دوستی کردند.

نائب رئیس شبکه انجمن‌های دوستی ایران  با سایر کشورها با اشاره به اینکه پنج عضو انجمن دوستی عضو هیئت مدیره شبکه انجمن‌های دوستی هستند، خاطرنشان کرد: انجمن‌های دوستی که اهداف و سیاست‌های کلی آنها توسط این گروه تعریف تدوین می‌شود بدون وابستگی فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند.

سیدان، کاشان را قطب قوی گردشگری کشور خواند و بیان کرد: سفر رؤسا و نمایندگان انجمن دوستی از 60 کشور دنیا که حدود 85 درصد از انجمن‌های دوستی پنج قاره دنیا را در بردارد به کاشان با هدف آشنایی آنها با فرصت‌ها و ظرفیت‌های این شهرستان صورت گرفته است.

وی یادآور شد: تعدادی از این رؤسا که از سفرای سابق ایران در خارج بودند به عنوان سفرای سیاسی محسوب می‌شوند که با توجه به ارتباط‌هایی که با کشورهای مبدأ دارند امیدواریم حضورشان در کاشان موجب معرفی بیشتر این شهرستان شود و در نتیجه موجب رونق اقتصادی این منطقه گردد.

حضور در آستان سلطانعلی بن امام محمد باقر(ع) در مشهد اردهال، بازدید از گلستان‌ها و مراسم گلابگیری در نیاسر، بازدید از شرکت فرش و بناهای کاشان از برنامه‌های پیش‌بینی شده برای حضور یکروزه گروه انجمن‌های دوستی 60 کشور دنیا در کاشان است.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

chek01

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران

مبلغ چک مداح معروف حاج محمود کریمی و تکذیب شهرداری تهران مبلغ چک پول چند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما