تصمیم‌گیری براساس واقعیات توسعه شتاب‌دار دانشگاه‌ها را به‌دنبال دارد

تصمیم‌گیری براساس واقعیات توسعه شتاب‌دار دانشگاه‌ها را به‌دنبال دارد

رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار:
تصمیم‌گیری براساس واقعیات توسعه شتاب‌دار دانشگاه‌ها را به‌دنبال دارد

رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار گفت: بسیاری از تصمیم‌گیری‌ها برای دانشگاه‌ها با در نظر گرفتن شرایط خاص آن‌ها صورت گیرد که این امر روند رشد و توسعه دانشگاه‌ها را شتاب می‌بخشد.

13910705000322_PhotoA

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، امین بهزاد‌ مهر صبح امروز در سومین گردهمایی شورای اداری دانشگاه‌های منطقه هشت کشور اظهار داشت: با تصمیم‌گیری به‌صورت منطقه‌ایی و براساس پارامترهای مختلف و در نظر گرفتن واقعیات موجود، می‌توان انتظار داشت مصوبات خروجی این گردهمایی‌های تخصصی بتواند بسیاری از مشکلات را با راهکارهای عملی و در کمترین زمان ممکن حل کند.

در ادامه این گردهمایی دبیر شورای امور اداری دانشگاه‌های منطقه هشت کشور محورهای برگزاری این نشست‌ها را برنامه‌ریزی، بررسی مشکلات مشترک، بهره‌وری و تبادل تجربیات بین دانشگاه‌ها برشمرد و تصریح کرد: به‌طور حتم مصوبات این نشست‌ها در سرعت بخشیدن به توسعه همه‌جانبه دانشگاه‌ها نقش کلیدی ایفا خواهد کرد و می‌توانیم با ریل‌گذاری دقیق، سرعت رشد علمی کشور را نیز افزایش دهیم.

محمد‌رضا کاظمی‌پور بررسی مسایل و راهکارهای کارگروه خدمات عمومی, تدارکات، رفاه، بهداشت و سلامت، اعضای هیئت علمی و غیر‌هیئت علمی، پایان خدمت و بازنشستگی و سامانه‌های نرم‌افزاری حوزه اداری و پشتیبانی را از برنامه‌های سومین گردهمایی شورای اداری دانشگاه‌های منطقه هشت کشور که به میزبانی این دانشگاه برگزار شد، عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تمایل دولت به تمرکززدایی و تقسیم کارها بین مناطق مختلف امیدواریم بتوانیم با تصمیم‌گیری‌های خود گامی در جهت حل مشکلات دانشگاه و جامعه برداریم.

گفتنی است: سومین گردهمایی شورای اداری دانشگاه‌های منطقه هشت کشور با حضور مدیران امور اداری دانشگاه‌های استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان به میزبانی دانشگاه دریانوردی علوم دریایی چابهار در محل سالن فرخی این دانشگاه برگزار شد.

در پایان این نشست پیشنهادات ارائه شده برای تصمیم‌گیری به شورای دبیران، مدیران امور اداری مناطق 9 گانه دانشگاه‌های کشور ارجاع خواهد شد.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%87%d8%a7%d9%86%db%8c-e1477043712268

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما