بختیاری: به صحبت‌ها در مورد مس کرمان توجه نمی‌کنیم/ صددرصد در لیگ برتر ماندگاریم

بختیاری: به صحبت‌ها در مورد مس کرمان توجه نمی‌کنیم/ صددرصد در لیگ برتر ماندگاریم

بختیاری: به صحبت‌ها در مورد مس کرمان توجه نمی‌کنیم/ صددرصد در لیگ برتر ماندگاریم
بختیاری: به صحبت‌ها در مورد مس کرمان توجه نمی‌کنیم/ صددرصد در لیگ برتر ماندگاریم

 

فاضل بختیاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط استقلال خوزستان و دیدار حساس این تیم در مرحله پلی‌آف لیگ برتر مقابل مس کرمان گفت: کدام مسابقه در فصل جاری حساس نبوده  اگر در همان دیدارهایی که همه فکر می‌کنند حساس نبوده پیروز می‌شدیم اکنون کارمان به اینجا نمی‌رسید.

وی افزود: صد در صد به بقا در لیگ برتر امیدواریم و به احتمال فراوان حریفمان هم همان نظر را دارد. باید منتظر دو بازی رفت و برگشت باشیم تا ببینم چه اتفاقی می‌افتد.

مدیرعامل استقلال خوزستان در رابطه با تمهیداتشان برای کسب پیروزی در دیدار پلی‌آف اظهار داشت: همان روال سابق را دنبال می‌کنیم. کار روحی آمپول نیست که با تزریق به بازیکنان که بتوانیم تیم را از لحاظ روحی بالا ببریم. اگر باشگاه در جایی کم بگذارد این مسئله تیم را از لحاظ تمرکزی دچار مشکل می‌کند اما ما فکر می‌کنیم بازیکنان ما شرایط خوبی دارند. البته اتفاقات قابل پیش‌بینی نیست. روز گذشته پرسپولیس با الهلال عربستان دیدار کرد. صمیمانه از پیروزی پرسپولیس مقابل الهلال خوشحال شدیم. هرچقدر هم که بخواهیم فوتبال را از سیاست جدا کنیم گاهی مسائل سیاسی وارد ورزش می‌شود. پیروزی دیروز پرسپولیس با گل به خودی الهلالی‌ها شیرینی دو چندانی پیدا کرد. به این موضوع اشاره کردم تا بگویم اتفاقات هم در فوتبال تاثیرگذار است و دیروز این مسئله را دیدیم.

بختیاری در مورد اینکه صعود مس کرمان به مرحله پلی‌آف با حرف و حدیث‌هایی همراه بوده و آیا به خاطر این مسئله نگران نیستند تصریح کرد: به هیچ وجه به این مسائل ورود نمی‌کنیم. دو سال در لیگ دسته اول حضور داشتیم و دو سال است که در لیگ برتر بازی می‌کنیم. از تمامی مسائل آگاهی داریم و می‌دانیم مسئولان مربوطه به دقت تمامی موضوعات را رصد می‌کنند و اگر تخلفی اتفاق بیفتد با آن برخورد می‌کنند. همه تیم‌ها دوست دارند به لیگ برتر بیایند و تدارکات لازم را در نظر می‌گیرند. لیگ برتر بالاترین سطح فوتبال است و شما شک نکنید که مسئولان به طور کامل همه چیز را زیر نظر دارند و در 4 دوره حضورمان در فوتبال دیدیم با مسائل مختلف با قاطعیت برخورد می‌شود. این صحبت‌ها روی تیم ما اثری ندارد و فقط تمرکزمان به مسائل فنی است.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%87%d8%a7%d9%86%db%8c-e1477043712268

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما