اجرای ویژه برنامه «آفتاب و آینه» در سیمای قزوین

اجرای ویژه برنامه «آفتاب و آینه» در سیمای قزوین

اجرای ویژه برنامه «آفتاب و آینه» در سیمای قزوین
اجرای ویژه برنامه «آفتاب و آینه» در سیمای قزوین

 

حسن اکبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: شبکه استانی سیمای مرکز قزوین به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) ویژه برنامه تلویزیونی «آفتاب و آینه» را پخش می‌کند.

وی افزود: این ویژه برنامه با هدف بهر‌ه‌گیری از سیره امام خمینی (ره) در ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی، پاسداشت مقام اخلاقی و علمی حضرت امام خمینی(ره) از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش می‌شود.

مدیر اطلاع‌رسانی صدا و سیمای مرکز قزوین، تبیین و معرفی بیشتر معارف اسلامی با نگاهی به زندگی حضرت امام و زندگی‌های امروزی و معرفی حضرت امام خمینی (ره) به عنوان الگویی کاربردی و سودمند برای تمامی اقشار جامعه را از دیگر اهداف اجرای این ویژه برنامه عنوان کرد.

این مسئول ادامه داد: ویژه برنامه تلویزیونی «آفتاب و آینه» متشکل از بخش‌های مختلفی همچون کلام امام، امام در آیینه اندیشه‌ها، کلیپ عکس، کلیپ فیلم، قصه مصور، گزارش مردمی، گزارش ویژه، دکلمه خوانی و گفت‌وگوی کارشناسی است که از سیمای شبکه قزوین پخش می‌شود.

مدیر اطلاع‌رسانی صدا و سیمای مرکز قزوین اضافه کرد: ویژه برنامه تلویزیونی «آفتاب و آینه» سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) به تهیه کنندگی حجت‌الاسلام مهدی احمدی در دو قسمت به مدت 110 دقیقه روزهای 14 و 15 خرداد از ساعت 21 تا 22 از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین اجرا می‌شود.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%87%d8%a7%d9%86%db%8c-e1477043712268

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی

سلفی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو نویسنده خائن ایرانی گلشیفته فراهانی در آغوش محسن ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما