پیشرفت و رشد اسلام با جنگ فیزیکی گرفته نمی‌شود

پیشرفت و رشد اسلام با جنگ فیزیکی گرفته نمی‌شود

امام جمعه اهل سنت منوجان:
پیشرفت و رشد اسلام با جنگ فیزیکی گرفته نمی‌شود

امام جمعه اهل سنت منوجان گفت: استکبار با جنگ فیزیکی تلاش می‌کند، پیشرفت و رشد اسلام را بگیرد که هرگز موفق نمی‌‌شود.

پیشرفت و رشد اسلام با جنگ فیزیکی گرفته نمی‌شود
پیشرفت و رشد اسلام با جنگ فیزیکی گرفته نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از منوجان، مولوی محمد دادزهی عصر امروز در آیین جشن وحدت به مناسبت عید مبعث در این شهرستان اظهار کرد: همه ما در این روز با هدف و همدلی دور هم جمع شده‌ایم و باید شاکر خدا باشیم که این نعمت را نصیب ما کرده است.

امام جمعه اهل سنت منوجان بیان کرد: اتحاد، وحدت و همبستگی خاصی در میان مردم منوجان وجود دارد و هیچ فرقی میان شیعه یا سنی نیست.

وی افزود: در شهرستان منوجان زندگی صلح‌آمیز و خوبی بین همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی وجود دارد که این به برکت روحانیت بیدار و بصیر این شهرستان است.

دادزهی با بیان اینکه مسئولان شهرستان همیشه تلاش می‌کنند که این وحدت و همبستگی حفظ شود، عنوان کرد: بزرگترین مشکل برای جهان اسلام در اثر تفرقه ایجاد می‌شود و دشمنان به دنبال شکست مسلمانان هستند.

وی با اشاره به اینکه پیامبر اسلام (ص) مبعوث شدند که این وحدت و همبستگی به‌وجود آید و برتری هر انسانی به تقوای او است، تصریح کرد: استکبار از همان زمان بعثت پیامبر (ص) دشمنی سرسخت برای اسلام و مسلمانان بوده و سعی و تلاش آنها این بود که جلوی اسلام و پیشرفت آن را بگیرند.

امام جمعه اهل سنت منوجان گفت: امروز دین اسلام روز به‌ روز پیشرفت می‌کند و استکبار به وسیله جنگ فیزیکی تلاش می‌کند، از رشد و پیشرفت اسلام جلوگیری کند ولی هرگز موفق نمی‌‌شود.

دادزهی خاطرنشان کرد: گروه‌های مستقل تروریستی چون داعش، القاعده و… تربیت‌ شده استکبار هستند و هدف آنها این است که چهره اسلام را تند و خشن نشان دهند که هرگز موفق نمی‌شوند.

وی یادآور شد: استکبار به‌دنبال این است که چهره و قداست رسول اکرم (ص) را مخدوش کند و ما باید در این زمینه هوشیار باشیم.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

behnosh-tabatabaei06

جدایی مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی

جدایی مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی جدایی بهنوش طباطبایی از همسرش مهدی پاکدل جدیدا خبر ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما