بن‌کارت‌های دانشجویی امشب مسدود می‌شود

بن‌کارت‌های دانشجویی امشب مسدود می‌شود

بن‌کارت‌های دانشجویی امشب مسدود می‌شود

مدیر کمیته خدمات رفاهی و هماهنگی درباره بن‌کارت‌های خرید کتاب گفت‌: بن‌کارت‌های خرید کتاب ویژه دانشجویان و طلاب از ساعت 24 امشب مسدود می‌شود و انجام عملیات بانکی با آن‌ها غیرممکن خواهد شد.

بن‌کارت‌های دانشجویی امشب مسدود می‌شود
بن‌کارت‌های دانشجویی امشب مسدود می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، مدیر کمیته خدمات رفاهی و هماهنگی با سازمان‌ها و نهادهای همکار از انجام یک میلیون و 400 هزار تراکنش در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب خبر داد و درباره بن‌کارت‌های خرید کتاب گفت‌: بن‌کارت‌های خرید کتاب ویژه دانشجویان و طلاب از ساعت 24 امشب مسدود می‌شود و انجام عملیات بانکی با آن‌ها غیرممکن خواهد شد.

نیکنام حسین‌پور گفت: از ساعت 24 امشب عملیات بن‌کارت‌های بانکی خرید کتاب مسدود می‌شود. همچنین با هماهنگی شعب بانک صادرات نیمی از هزینه باقیمانده در بن‌کارت‌ها به حساب صاحبان بن‌کارت و نیمی دیگر را به حساب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بازمی‌گردانیم.

وی یادآور شد: حدود 4 هزار دانشجو و طلاب برای دریافت بن‌کارت‌های خود اقدامی نکردند. همچنین وجه پرداختی متقاضیان هم پس از نمایشگاه کتاب برگردانده می‌شود.

مدیر کمیته خدمات رفاهی درباره تراکنش‌های نمایشگاه امسال توضیح داد: از 16 اردیبهشت‌ماه تا ظهر آخرین روز برپایی نمایشگاه 26 اردیبهشت‌ماه) یک میلیون و 400 هزار تراکنش توسط دستگاه‌های کارتخوان و عابر بانک‌های موجود در نمایشگاه کتاب امسال صورت گرفت.

وی ادامه داد: همچنین در نمایشگاه کتاب امسال شاهد رشد 45 تا 50 درصدی فروش کتاب نسبت به سال قبل بودیم و به زودی میزان مجزای فروش نقدی و غیرنقدی نمایشگاه کتاب امسال را اعلام خواهیم کردیم.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، گفت‌وگو با جهان» تا امروز شنبه 26 اردیبهشت‌ماه در مصلی امام خمینی(ره) برپاست.

همچنین می توانید ببنید:

همچنین ببینید

%d8%b1%d9%86%da%af-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2017-1

رنگ سال 2017 یاسی و بنفش

رنگ سال 2017 یاسی و بنفش رنگ یاسی و بنفش رنگ سال 2017 اعلام شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پرشین نایس امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما